Nepakartojamas gimtadienis žaidimų akademijoje!

Nepakartojamas gimtadienis žaidimų akademijoje!

Gegužė man ypatingo grožio mėnuo – gaivi žaluma, vienas po kito besiskleidžiantys žiedai ir ore tvyrantis artėjančios vasaros pažadas. Todėl Nidutės gimtadienį iki šiol švęsdavome tik senelių sode – norėdavosi pasidžiaugti buvimu bundančioje gamtoje. Tačiau šiemet Nidai suėjo 5-eri ir tą progą nutarėme atšvęsti taip, kaip dar nebuvome šventę – Nidos išsvajotame žaidimų kambaryje. Didžiulio būrio draugų ir smagiausių žaidimų apsuptyje – „Kori Kori“ žaidimų akademijoje!

Su prieš gerus metus Vilniaus vaikų švenčių pasaulį papildžiusia ƒ„Kori Kori“ jau senokai norėjau susipažinti iš arčiau: domino nuotraukose matytas naujas šiuolaikiškas dizainas, didelis dėmesys visapusiškam vaiko lavinimui ir puikūs atsiliepimai. Koks pirmas įspūdis pravėrus žaidimų akademijos duris? Erdvu, jauku ir, ohoho, kiek daug smagios veiklos vaikams! „Papildomų užduočių tikrai nereikia daug planuoti“, – patarė „Kori Kori“ įkūrėja Raimonda: – „visas 3 šventės valandas vaikai yra stačia galva panirę į įvairiausias mūsų pramogas, jų čia tikrai netrūksta!“ Ką gi, telieka pasikviesti draugus ir įsitikinti patiems!

Sūpynės – jas vaikai įsižiūrėjo pirmiausiai. Nieko keisto, jų čia daug ir jos toookios įdomios: nuo aukštų lubų ramiai pasisūpuoti kviečia jaukūs kabantys krėsliukai; apvalios sūpuoklės į kurias tilpsi kartu su draugu; sportiškosios, tarsi sukurtos vikruoliui Tarzanui – vilioja kvapą gniaužiančiam skrydžiui palubėse. Sūpynių įvairovė išliko populiari visą gimtadienio vakarą – vaikai nuo jų atsiplėšti negalėjo.

Judriųjų žaidimų zona – čiuožynės, laipynės, batutas, žavieji korių nameliai, įvairiausi tuneliukai kur galima smagiai palandžioti ir žinoma, populiarusis kamuoliukų baseinas. Kas krenta į akis? Švara, estetika, kiek įmanoma natūralesnės medžiagos ir saugumas. Man labai patiko, kad žaidimų zona sukurta taip, kad visur kartu su vaikais gali dalyvauti ir tėčiai bei mamos: čiuožti, lipti, apsigyventi ir žaisti koriukuose. Vaikų šventėje tėvai tikrai neprivalo sėdėti ant atsarginių suolelio – jei tik nori, tai puiki proga pajausti tai, ką regis jautei dar taip neseniai, tarsi tik vakar prabėgusioje vaikystėje.

Atraktyvios galvosūkių sienelės – „Kori Kori“ regis išnaudoja kiekvieną plotelį kokiai nors smagiai veiklai. Ant vienos sienos vaikai kartu su tėvais gali dėlioti trasas kamuoliukams, kitas kampelis kviečia ant jo dėlioti koriukų raštus, dar vienas lipdyti raides – beje, jį puikiai galima panaudoti ir gimtadienio sveikinimui užrašyti.

Galvosūkiai, šviesos stalas, konstruktorių palangė labai patiko ir Nidos vyresniajam broliui. Mūsų vienuolikametis Vilius, nors taip susiklostė, kad savo bendraamžių kompanijos beveik neturėjo, tačiau anaiptol nesiskundė ir susižavėjęs leido laiką pasinėręs į įvairiausius žaidimus. Tuo tarpu mažiausioji Nidutės viešnia Evelina, kuriai dar nėra nei metukų, taip pat surado sau įdomios veiklos mažųjų kampelyje.

Pramogoms įpusėjus, žaidimų akademijos administratorė – visų vaikų didžioji draugė Indrė pakvietė vaikus į dainų vakarą. Indrė pasakojo, kad karaokė pramoga vaikams patinka nevienodai: vieni jos drovisi, kitų nuo mikrofono neatplėši. Kadangi mūsų dukra neabejotinai priklauso antrajai, mikrofono draugų grupei – gimtadienis sušvito „Let it Go“, „Norim šokti“,  „Get Lucky“ ir kitų šlovingų penkiamečių hitų garsais.

Nida dainavo viena, dainavo su draugėmis, šoko ir vėl dainavo kiek tik širdis geidė. Į visą tą smagų muzikinį šou įsipynė dar smagesnis kepurių madų pasirodymas – ƒžaidimų akademija puikiai žino karnavalinį mažųjų pomėgį puoštis ir linksmai persirengti ir tam tikslui turi sukaupusi žavią linksmiausių galvos apdangalų kolekciją.

Švenčiantieji žaidimų akademijoje dar gali susiorganizuoti sukaktuvininko nuotraukų peržiūras, talentų konkursus, tačiau mūsų vaikus pamuzikavus vėl kaip magnetas traukė smagieji „Kori Kori“ žaidimai. Man labai patiko, kad vaikai šioje švenčių erdvėje gali migruoti laisvai kaip panorėję ir kiekvienas randa įtraukiančios veiklos. Jos buvo tiek daug, kad vaikai nesuvalgė nė pusės jiems paruoštų nedidelių vaišių – valgyti tiesiog nebuvo kada! Tik gimtadienio tortui pavyko susikviesti visą čiauškančią, klegančią, įspūdžių kupiną publiką prie stalo.

Rytą po šventės, pirmi Nidos žodžiai buvo: „mama, o kada vėl eisime į Kori Kori?“  Gimtadienis žaidimų akademijoje išties nepakartojamas!

Nuotraukos: Vytenio Bagušausko (28), Žaidimų akademijos „Kori Kori“ (2)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *