BrickZone – pirmasis „Lego“ žaidimų kambarys Lietuvoje. Mūsų kambaryje rasite daug įvairių Lego: „Lego Bionicle“, „Lego Duplo“ ir kitus. Jūsų vaikai galės pastatyti lėktuvus, automobilius, namus ir netgi miestus. Tai fantazijos skrydis, kuris užims Jūsų vaiką visai dienai.

Kur švęsti gimtadienius ir kitas šventes? Žinoma, pas mus! Mūsų žaidimų kambaryje yra trys patalpos. Viename yra keli stalai ir kedės, kur jus galėsite pasėdėti ramiai ir pavalgyti. Pagrindinė patalpa – žaidimų kambarys, kuriame vaikai gali žaisti su konstruktoriaus detalėmis, o trečiasis kambarys yra skirtas mažiems vaikams konstruoti su „Lego Duplo“ detalėmis. Gimtadieniui mes galėsime pagal pageidavimus papuošti visą žaidimų kambarį.

Taip pat rengiame įvairių formų ir tipų modelių konstravimo kursus. Tai puikus papildymas gimtadieniui, kai vaikas mokosi suprojektuoti kažką įdomaus ir neįprasto. Vaikai tokiuose kursuose gali rinkti kartu vieną didelį modelį arba gali kiekvienas konstruoti savo mažą.

Siūlome ir animatorių paslaugas, kurios jūsų vaiko šventę pavers nepamirštama kelione ir padovanos jam daug naujų įspūdžių.

Taip pat parduodame įvairias Lego detales ir retas mini figūrėles. 100 g detalių kainuoja tik 6 €!

Susisiekite su mumis tel. +370 67272452 arba el. p. brickzone.lt@gmail.com  ir mes jums suteiksime visą informaciją, patarsime bei atsakysime į aktualius klausimus!

Darbo laikas: pirmadieniais–penktadieniais 11:00–19:00 val.; šeštadieniais–sekmadieniais 10:00–20:00 val.

  • BrickZone – Lego žaidimų kambarys
  • Adresas: Ukmergės g. 222, 2 aukštas
  • Telefonai: +37067272452; +37067990177
  • El. paštas: brickzone.lt@gmail.com
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/BrickZone.lt