Įsimintinas gimtadienis Iliuzijų kambaryje! Vaikams siūlome šias programas:

Magiškas gimtadienis

Norite mažajam burtininkui sukurti įspūdingą gimtadienį, kuris nustebins tiek jį patį, tiek jo draugus? Magiškas gimtadienis – kažkas neįprasto, įspūdingo ir smagaus! Tai puiki atrakcija, kurios metu vaikučiai ne tik stebės mago pasirodymus, tačiau galės su juo pabendrauti, galbūt net sužinoti kelis triukus! Žinoma, mago paslaptys turi būti griežtai saugomos, tad jeigu jos Jums bus atskleistos… negalėsite jomis dalintis!

Magiškos atmosferos persmelkti žymaus iliuzionisto Arvydo Stonio pasirodymai pakerės ne tik vaikus, bet ir suaugusius. Savo pasirodymus visame pasaulyje Arvydas Stonys rengia jau 30 metų, jis yra Lietuvos iliuzionistų klubo prezidentas. Padovanokite vaikui stebuklingą gimtadienį, o mes suteiksime magišką nuolaidą.

Akcija „Magiškas gimtadienis + uždaros laisvalaikio erdvės nuoma“: 160 €

Į kainą įskaičiuota:

 • iliuzionisto pasirodymas (iki 25 min.);
 • 2 valandų uždaros laisvalaikio erdvės nuoma;

Gimtadienyje dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 6 €), iliuzionisto pasirodymas rengiamas lietuvių ir rusų kalbomis. Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

Magiškas gimtadienis + apsilankymas iliuzijų kambariuose + uždaros laisvalaikio erdvės nuoma: 200 €

Magiškojo gimtadienio metu vaikai galės ne tik pramogauti iliuzijos kambariuose, tačiau jų lauks ir tikro iliuzijos meistro – burtininko Merlino ar viduramžių Grafo pasirodymas, kurio metu vaikų dėmesį prikaustys neįtikėtinos magijos subtilybės ir nesuvokiami triukai! Įspūdingas, magiškas vaikučio gimtadienis gali būti puiki dovana! Juk magija bus rodoma iliuzijos kambariuose… Kas gali būti paslaptingiau?

Į kainą įskaičiuota:

 • apsilankymas „Illusion Rooms Vilnius“;
 • iliuzionisto pasirodymas (iki 25 min.);
 • 2 valandų uždaros laisvalaikio erdvės nuoma;

Gimtadienyje dalyvauja iki 25 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 6 €), iliuzionisto pasirodymas rengiamas lietuvių ir rusų kalbomis. Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

Jaunasis mokslininkas

Norite sukurti gimtadienį, kuriame vaikai galėsi pasijusti tikrais mokslininkais? Gimtadienio „Jaunasis mokslininkas“ metu vaikai taps tikrais tyrinėtojais, sugebančiais paversti skystį ar ledą dujomis bei keisti jų spalvas! Vaikai galės atrasti, patirti, tyrinėti, pažinti ir visai kitaip, nei įprasta, suprasti gamtos mokslus. Patys pilstys, uostys, džiaugsis dujų upėmis, ieškos lobio ir nardys debesyje! Visa gausybė pramogų!

Nepakartojamas gimtadienis iliuzijos kambariuose, o vėliau tikri eksperimentai laukia „Jaunojo mokslininko“ gimtadienyje.

Nepakartojamos vaikų gimtadienio šventės kaina 200 €. Į kainą įskaičiuota:

 • apsilankymas „Illusion Rooms Vilnius“;
 • tortadienis.lt rengiama mokslinė programa (iki 1.5 val. .);
 • 2 valandų uždaros laisvalaikio erdvės nuoma;
 • Mokslinė programa rengiama lietuvių ir rusų kalbomis.
 • Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.
 • gimtadienyje dalyvauja iki 10 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 9 €).

Virtualios realybės gimtadienis

Norisi gimtadienį atšvęsti šiek tiek kitaip – su daugiau juoko ir nuotykių? Rinkis virtualios realybės gimtadienį „Illusion Rooms“. Jums pasiūlysime daugiau nei 100 virtualios realybės žaidimų pasirinkimą, kuris patenkins kiekvieno smalsumą, norint išmėginti pačius netikėčiausius virtualios realybės sukuriamus vaizdus ir sukeliamus potyrius. Populiariausi virtualios realybės žaidimai – „Richies Plank Experience VR“, „Roller Coaster“, „Superhero Experience“, „The blue“, „Everest VR“, „Fancy Skiing“, „Fruit Ninja“, „John Wick“, „Drunk in a bar“, „Arizona Sunshine“. Nekantrauji išmėginti?

Įsimintinos gimtadienio šventės kaina 160 €. Į kainą įskaičiuota:

 • apsilankymas „Illusion Rooms Vilnius“;
 • 2 valandų* trukmės virtualios realybės pramogos;
 • 3 valandų uždaros laisvalaikio erdvės nuoma pačiame Vilniaus centre – Gedimino pr. 2A. Čia galėsite pasimėgauti atsineštu maistu ar gėrimais;
  Šventėje dalyvauja iki 10 žmonių (kiekvienas papildomas žmogus 8€).
 • Šventė rekomenduojama vaikams nuo 12 metų bei suaugusiems.

Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

* pramogų laiką galima pratęsti už papildomą mokestį.

Piratiškas gimtadienis

Jūra, laivai ir amžinas nuotykių troškimas – pirato gimtadienis užtikrintai pirmauja tarp visų trokštančių smagių, gudrių ir netikėtų žaidimų. Tai kvapą gniaužianti gimtadienio šventė, kurioje visi tapsime piratais, išmėginsime savo jėgas netikėčiausiose rungtyse, ragausime dar neragauto maisto, mankštinsimės ir juoksimės kol nukris piratiškos kepurės. Čia dar ne viskas. Jus visą laiką lydės šimtus jūrų apiplaukusi ir tūkstančius istorijų žinanti piratė Lu.

Iki susitikimo, PIRATAI!

Piratiškas gimtadienis + apsilankymas iliuzijų kambariuose + uždaros laisvalaikio erdvės nuoma: 120 €. Į kainą įskaičiuota:

 • apsilankymas „Illusion Rooms Vilnius“;
 • pirato pasirodymas (iki 40 min.);
 • 1 valandos uždaros laisvalaikio erdvės nuoma.

Gimtadienyje dalyvauja iki 15 asmenų (kiekvienas papildomas asmuo 6 €), pirato pasirodymas rengiamas lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis. Šventės užsakymo patvirtinimui būtina sumokėti 50 € avansą, kuris gali būti grąžinamas, jeigu apie šventės atšaukimą informuojama iki šventės likus ne mažiau 4 dienoms.

 

 

 • Illusion Rooms – gimtadienis iliuzijų kambaryje
 • Adresas: Gedimino pr. 2A, Vilnius
 • Grupių, edukacinių užsiėmimų, švenčių rezervacija: mob. tel. +370 672 52910, el. paštas rezervacija@illusions.lt
 • Interneto svetainė: http://www.illusions.lt/