TRYS skirtingos golfo atrakcijos – treniruotės ir žaidimas

Tai gimtadieniai, šventės, renginiai, šeimų bei draugų iškylos, skirtos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Ši pramoga skirta pradedantiesiems ir jau susipažinusiems su golfo žaidimu. Tai labai paprasta ir įdomu. Laikas leidžiamas gamtoje, gryname ore. Visas treniruotes ir žaidimus veda profesionalus golfo treneris Tomas Pranevičius (14 metų patirtis).

Renginį sudaro 3 pramogos:

1. Diskgolfas yra labai panašus į tradicinį golfą, tik diskgolfe naudojami diskgolfo skraidantys diskai. Diskas iš starto vietos yra metamas link specialaus krepšio. Žaidimo tikslas – atlikus kuo mažiau metimų įmesti diską į žaidimo krepšį.
-Trukmė ~1 val.
-Technikos pamokėlės
-Komandinis žaidimas

2. Futbolgolfas taip pat labai panašus į tradicinį golfą. Tai yra futbolo ir golfo mišinys Futbolo kamuolys iš starto aikštelės spiriamas link specialios duobutės, kurios skersmuo ~50 cm. Žaidimo tikslas – atlikus kuo mažiau spyrių įspirti futbolo kamuolį į duobutę.
-Trukmė ~1 val.
-Technikos pamokėlės
-Komandinis žaidimas

3. Golfas – profesionalus treneris pamokys smūgiavimo į tolį technikos. Vėliau dalyviai patys smūgiuoja, o treneris prižiūri, pataiso judesius.
-Trukmė ~1 val.
-Technikos pamokėlės
-Smūgiavimo į tolį mini varžybėlės.

KUR VYKDOMI RENGINAI?

Renginiai vykdomi mėgėjiškame „Elnio“ golfo klube, Didžiosiose Lapėse, Kauno raj. arba Kauno Nemuno saloje arba Vilnius Grand Resort (buvusio „Villon“) viešbučio teritorijoje.

Renginiai gali būti vykdomi ir jūsų pasirinktoje vietoje ar sodyboje.

KIEK KAINUOJA PRAMOGOS?

Nuo 5 EUR/asmeniui. Minimalus dalyvių skaičius – 10 asmenų.

MAISTAS IR GĖRIMAI?

Renginio metu galite atsivežti savo maistą bei gėrimus. Esant pageidavimui, maistą ir gėrimus galima užsisakyti iš mūsų partnerių.

ĮRANGA?

Pramogoms suteikiama visa reikalinga įranga.

APRANGA?

Reikalinga patogi laisvalaikio apranga. Rekomenduojame sportinę avalynę.

DALYVIAI?

Gali dalyvauti vaikai, jaunuoliai ir suaugę. Gali žaisti atskirai ir mišriomis grupėmis. Vaikų gimtadieniuose įtraukiame ir tėvelius.

KUR UŽSIREGISTRUOTI?

Tel.: +370 611 20132 Tomas, el. paštas: tomas@golfotreneris.lt

  • Diskgolfas, futbolgolfas, golfas – mėgėjiškame golfo klube, Didžiosios lapės, Kaunas arba „Vilnius Grand Resort“ viešbutis, Vilnius
  • Telefonas: +370 611 20132 Tomas
  • El. paštas: tomas@golfotreneris.lt
  • Interneto svetainė: http://www.golfotreneris.lt/Golfo-renginiai/