Kviečiame Jus pasinerti į nuostabią kelionę po stulbinantį pasaulį, pilną nežemiškų būtybių, stebuklingų gėlių ir tolimų planetų augalų, kuriuos atrasti bus vienodai įdomu ir vaikams, ir suaugusiems.

Parodoje meno objektų ir meno instaliacijų pavidalu mes sujungėme šiuolaikiškiausias interaktyvias technologijas, su kuriomis galima ir reikia susidraugauti. 3D mapping, projekcinis interaktyvumas, virtuali ir papildyta realybė – naudojame šias technologijas, kad įtrauktume parodos lankytojus į kūrybinį veiksmą.

Mes laukiame nuotykių ieškotojų ir tyrėjų, mažų ir didelių, taip pat svajotojų ir kūrėjų, mėgstančių pasakas ir tikinčių stebuklais.

Šis neregėtas pasaulis tau tikrai patiks, jei žaviesi gražiomis, ryškiomis spalvomis, sapnuoji sūpynes virš debesų, norėtum paliesti planetą, tarsi burtininkas iš spalvoto smėlio statyti šviečiančias stebuklingas pilis, mėgsti šokti draugų sūkuryje, giliai širdyje tikiesi, kad tavo nupieštas drugelis galėtų atgyti.

Future Live nuotykių ir pramogų parodoje mes švenčiame ir GIMTADIENIUS! Įrengėme dvi puikias, linksmiems gimtadieniams skirtas erdves! O taip, apie tokį gimtadienį svajoja visi vaikai!

Mes pažadame užkariauti tavo dėmesį, sukurti gerą nuotaiką, palikti neišdildomą įspūdį!

  • Future Live – interaktyvus gimtadienis su šokiais ir žaidimais
  • Adresas: Upės g. 9, Vilnius (PC CUP pastate atskiras įėjimas iš pastato krašto, esame už baltojo angelo);
  • Telefonas: +370693 33339
  • El. paštas: futurelive.vilnius@gmail.com
  • Interneto svetainė: https://www.facebook.com/futurelive.vilnius/