Mažųjų valdos – nuostabiame lofte įsikūrusi jauki, prabangi ir spalvota erdvė linksmiausiems ir jaukiausiems gimtadieniams

„Labai jauku“, „prabangu“, „kaip namuose“, „geriausia erdvė švęsti“, „noriu čia gyventi“, „ačiū už nuostabią šventę“ – tokius atsiliepimus girdime iš kiekvieno, atšventusio gimtadienį Mažųjų valdų žaidimų ir švenčių kambaryje. Išties loftas – išskirtinius įspūdžius kurianti erdvė, ypač jei įrengta su meile, kaip sau. Žaidimų kambarys kupinas judėjimo žaislų, sūpynių, transporto priemonių, čia rasite superšokliuką-sūpuokliuką ir smulkesnių žaislų, konstruktorių ir dėlionių.

Mažieji verti paties geriausio, todėl Mažųjų valdose rengiamoms šventėms rasite visus reikalingus, gražius, tikrus, o ne vienkartinius indus serviravimui, gėrimams ir užkandžiavimui. Be to – nuostabiai skanios kavos aparatą.

Svečių pramogai galima papildomai susitarti dėl dailės, muzikos, laboratorijos ar net užsienio kalbos pamokėlės mažiausiems mūsų akademinėje erdvėje – šviesioje choreografijos salėje antrame lofto aukšte. Ten pat galime surengti mirgančią diskoteką.

Subalansuota švęsti vaikų gimtadienius, krikštynas ir kitokias šeimos šventes su vaikais nuo vienerių iki šešerių. Padėsime surengti geriausią šventę!

  • Mažųjų valdos – kūdikių akademija
  • Adresas: Smolensko g. 10D, Vilnius (SoHo loftas)
  • Telefonas: +370 676 33321
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/mazujuvaldos/
  • Interneto svetainė: http://www.mazuju-valdos.lt