„Mu2abudu“ – tai švenčių bei renginių organizatorių duetas, savo komandoje turintis profesionalius teatro, šou, muzikos atlikėjus.

 • Tai būrys spalvingų, kūrybiškų, aktyvių, pašėlusių, iniciatyvių, kontrastingų „Mu2abudu“ draugų, kurie nori pakviesti Jus pramogauti ir švęsti! Skatiname vaikus ne tik linksmai dūkti, bet ir domėtis įvairiomis saviraiškos priemonėmis, ugdome kūrybinį mąstymą, atsakomybę, savarankiškumą bei socialinius įgūdžius.
 • „Mu2abudu“ erdvė – spalvinga, ryški, švari bei jauki, dvelkianti šiluma bei komfortu! Tai nauja, moderni žaidimų erdvė, kurioje kiekvienas daiktas gerai apgalvotas ir turi prasmę, o žaidimai nėra vien smagi fizinė veikla. Mes organizuojame ir atliekame vaikų gimtadienius, krikštynas, jubiliejus, išleistuves, šventes įmonių darbuotojų vaikams, autorinius koncertus šeimai, edukacinius spektaklius ir kitas šeimos šventes.
 • Vaikų šventės labai subtilus dalykas: kiekvienas iš mūsų dešimtis kartų matuojame ir sveriame, kad tik mūsų mažieji nenusiviltų ir patirtų nekasdieniškų įspūdžių. Dažnai atsimušame į tuos pačius stereotipus bei gan vienodą paslaugų pasiūlą. Tad pabandykite viską atiduoti į „Mu2abudu“ rankas, nes mūsų pasaulyje viskas būna kitaip ir niekada nebūna vienodai.
  Atvykstame į Jūsų nurodytą vietą arba pasikviečiame Jus pas save į svečius. Šventės metu „Mu2abudu“ klubas rezervuojamas tik Jums ir Jūsų svečiams. Organizuodami šventę siūlome ne tik pramogas, žaidimus, nuolat atsinaujinančias erdves, bet ir ypatingą šventės puošybą, netikėtus vaišių sprendimus, šventės režisūrą ar išskirtinius scenarijus.
 • Vaikų pramogų studijoje Jūsų laukia:
  – Uždara iki 50 žmonių talpinanti erdvė.
  – Patogi poilsio zona, iš kurios matysite žaidžiančius mažuosius.
  – NEMOKAMAS personažas Jūsų šventei.
  – Gimtadienių vedimas lietuvių, rusų, anglų kalbomis.
  – Profesionali scena, kurioje vyksta koncertai, spektakliai, karaokė.
  – Linksmasis pasveikinimas ant didžiojo ekrano.
  – Neoninė Diskoteka, veidukų tapyba neoniniais dažais bei dalyvių puošyba neoniniais aksesuarais.
  – Muilo burbulų šou.
  – Konfeti patrankos.
  – Erdvi žaidimų zona su dideliu batutu.
  – Lavinantys žaidimai ir žaislai.
  – Smaližių maisto gaminimas.
  – Galimybė neštis savo vaišes.
  – Dovana jubiliatui.
  – Malonus ir draugiškas kolektyvas.
 • Mu2abudu – pramogų ir laisvalaikio studija
 • Adresas: Kopų g. 5, Šventoji, Palanga „Paršelio rojus“
 • El. paštas: mu2abudu.sventes@gmail.com
 • Telefonas: +370 608 40784, Tomas
 • Interneto svetainė: https://www.facebook.com/mu2abudu/