Sunku rasti vaiką, kuris nesižavėtų kosmoso platybėmis, nesvajotų tapti drąsiu bei garsiu astronautu arba viską išmanančiu kosminių erdvėlaivių kūrėju – inžinieriumi…

Jeigu Jūsų mažasis smalsuolis būtent toks – mūsų organizuojamas „NASA“ gimtadienis jam bus nepamirštamas nuotykis!

Vaikų svajones išpildyti padės išradingasis beprotiškiausiai linksmiausių gimtadienių bei įdomiosios kosmonautikos ekspertas tiesiai iš „NASA‘os“. Juk mokslas ir linksmybės yra tiesiog sprogstamas derinys!

Jaunieji smalsuoliai pažvelgs iš arčiau į jaudinančią kosmonautų bei kosmoso inžinierių veiklą, patirs krūvą išbandymų, išmoks kosminių žaidimų ir gudrybių bei sužinos begalę „kiečiausių“ dalykų apie kosmosą, astronautiką bei kosmines raketas.

Išradingo šventės vedėjo padedami vaikai taps kosmoso raketų ekspertais ir išsiųs gimtadieninius linkėjimus tiesiai į kosmosą tarpgalaktine raketa, kurią, su tikro NASOS darbuotojo pagalba, berniukai ir mergaitės šventės metu sukonstruos patys!

Ši galinga raketa pakyla net į 200 metrų aukštį, tačiau nebijokite – ji netaps dar viena kosmine šiukšle – po sėkmingo paleidimo, atgal sugrįš specialiu parašiutu ir taps nuostabia dovana Jubiliatui.

Šventė vyksta Vilniuje, „GoCrazy“ gimtadieninių pramogų aikštelėje. Vėliau planuojame plėstis ir į kitus miestus.

„NASA“ gimtadienio dalyvių amžiaus spektras labai platus –  6-16 metų astronautai. Šventės programą lanksčiai koreguojame ir adaptuojame pagal vaikų amžių. Tai puiki pramoga ir žaismingiems pradinukams, ir vietoje nenustygstantiems paaugliams.

Kiek kainuoja:

Nuo 95 iki 125 eur už 10 vaikų, priklausomai nuo pasirinktos dienos ir miesto.

Pastaba: papildomas šventės dalyvis +5 Eur.