Gimtadieniai „Rainbow“ parke

„Rainbow“ pramogų parke turime keturis kambarėlius, skirtus švęsti gimtadienius. Trys kambarėliai talpina iki penkiolikos vaikučių ir jų tėvelius, vienas kambarėlis pritaikytas didesniai auditorijai: dvidešimčiai vaikučių ir tėveliams. Esant didesniam renginiui, Hub zoną galime paversti uždara renginio erdve, talpinančia iki penkiasdešimties žmonių.

Renginius veda profesionalūs vedantieji. Renginio vedantieji kalba lietuvių, anglų, rusų, lenkų, italų ir ispanų kalbomis. Renginius vedame „Rainbow“ pramogų parke arba Jūsų pasirinktoje vietoje visoje Lietuvoje.

Kuo išskirtinis „Rainbow“ pramogų parkas?

„Rainbow“ žaidimų aikštelės

„Rainbow“ – amerikiečių kilmės prekės ženklas, gerai žinomas visame pasaulyje, kuris 2015 metais atšventė savo 30-tąjį jubiliejų. Vaikų žaidimų kompleksai „Rainbow“ yra saugumo, originalumo ir kokybės standartas. „Rainbow“ kompleksai naudojami geriausioms vaikų žaidimų aikštelėms Amerikoje, Italijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje, Kanadoje, Vokietijoje, Australijoje, Norvegijoje ir daugelyje kitų šalių įrengti. Mes esame laimingi, pristatydami jums „Rainbow“ vaikų žaidimų kompleksus Lietuvoje.

Esame oficialūs  amerikietiškų vaikų žaidimų kompleksų „Rainbow“ platintojai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje ir tai mus padaro išskirtiniais, nes tik mūsų pramogų komplekse žaidimų aikštelės konstrukcijos nuolatos atsinaujina ir keičiasi.

„Springfree“ batutai

Kuriant iš naujo vaikų saugumo standartus

Kai Dr. Keith Alexander išstudijavo, kaip vaikai susižeidžia šokinėdami ant spyruoklinių batutų, jis suprato, jog reikia kažką keisti. Kaip inžinierius ir išradėjas jis žinojo, jog gali tai padaryti!

Kodėl Springfree yra saugiausias pasaulyje batutas?

Mūsų bespyruokliniai batutai ne tik pakeičia batutų veikimo principą, bet ir pašalina vietas, kurios sukelia 90% su batutais susijusių traumų.

  • Mūsų batutai naudoja lanksčias atramas, kurios yra paslėptos po šokinėjimo paviršiumi. Paprasti batutai turi metalines spyruokles, kurios gali sužeisti vaiką.
  • Mūsų batutuose rėmas yra visiškai nepasiekiamas šokinėjančiam. Paprastuose batutuose rėmas yra sujungtas su šokinėjimo paviršiumi, todėl vaikai gali į jį atsitrenkti.
  • Mūsų batutai turi specialų SoftEdge paviršių, kuris idealiai sugeria smūgius ir yra saugus. Įprastų batutų rėmas ir spyruoklės yra uždengtos „pagalvėlėmis“, kurios gali pasislinkti.
  • Mūsų batutai turi specialiai suprojektuotą elastingą tinklą FlexiNet, kuris sulaiko ir neleidžia šokinėtojui iškristi iš batuto. Įprasti batutai turi metalinius stulpus ir prie jų pritvirtintą tinklą. Šokinėjantis gali atsitrenkti į stulpą ar, nuslydęs tinklu, susižeisti į apačioje esantį rėmą.

Batutai ne tik saugūs, bet dar ir išmanūs, Jūsų vaikas šokinėdamas gali žaisti įvairius interaktyvius žaidimus! Kaip tai vyksta galite matyti šiame video:

„Imagination playgroung“ mėlynieji blokeliai

„Imagination playgroung“ mėlynieji blokeliai – unikali žaidimo sistema, kuri atskleidžia jūsų vaiko kūrybinį potencialą.

Kaip vyksta žaidimas su „Imagination playgroung“ mėlynaisiais blokeliais?

Kolekciją sudaro plytos bei cilindrai, kartu su įvairiomis jungtimis. Jie įkvepia vaikus savarankiškai konstruoti savo aplinką, išrasti bei pažinti.
Šias modulines konstrukcijos, stačiakampias detales lengva jungti, lyginti, bei judinti. Vaikai gali mėgautis begaline įvairove žaidimų –  tame tarpe konstravimas, vaidmenų žaidimai, bei pačių išrandami žaidimai. Blokeliai skatina vaikus lavinti problemų sprendimų įgūdžius ir kompleksišką mąstymą. Žaidimas su blokais lavina daugelį matematikos ir mokslo įgūdžių, kurie gali turėti įtaką mokymuisi. Blokelių panaudojimo potencialas yra ribojimas tiktai vaizduotės. Nuo paprasto blokelių rūšiavimo pagal savybes, kuris leidžia jau mažiems vaikams išmokti geometrinių formų, iki bazinių inžinerinių bei architektūrinių įgūdžių lavinimo vyresniems vaikams.

Edukologų atsiliepimai – tai puiki edukacinė priemonė,vaikai išmoksta daug apie matematiką, fiziką ir kitus mokslus. Taip pat jie bendrai išmoksta socialinių įgūdžių, nes jie turi dirbti su kitais vaikais tam, kad priversti blokų sistemą veikti taip, kaip jie sumanė.

Ekologiškos detalės – pažangių technologijų dėka, detalės yra ekologiškos ir gali būti grąžinamos gamintojui perdirbimui.

Hub zona

Dirbate distancinį darbą? – Galite daryti tai kartu su savo vaikais!

Mūsų patalpose dirbantiems tėvams yra sukurta Hub zona, kurioje yra įrengtas didelės spartos internetas. Tuo metu kai Jūsų vaikai žaidžia, sportuoja ir lavina savo kūrybinius įgūdžius žaidimų aikštelėje, Jūs galite užsiimti savo darbo reikalais, užmegzti ryšį su kitais Hub zonoje dirbančiais tėvais.

Jūsų patogumui įrengtas spartus internetinis ryšys, dvidešimt patogių darbo vietų, kavos aparatas, yra galimybė pasivaišinti užkandžiais.

 

  • „Rainbow“ pramogų parkas
  • Adresas: Priegliaus g. 1, II aukštas. Darbo laikas: pirmadienį-penktadienį: 12-21; savaitgalį: 10-21.
  • Telefonas: +370 61588063
  • El. paštas: info@rainbowparkas.lt
  • Interneto svetainė: http://www.rainbowparkas.lt