Kviečiame gimtadienius švęsti kartu: Vilniuje bei Kaune pas mus ir kituose miestuose Jūsų namuose!

Gimtadienio metu ne tik išradingai bei smagiai leisite laiką, bet ir sudominsite savo jaunuosius išradėjus naudingu technologijų naudojimu!

Galite pasirinkti iš trijų mūsų siūlomų scenarijų:

1) SUKURK ROBOTĄ. Lego NXT robotukų konstravimas ir azartiškos bei juoko pilnos Sumo varžybos arba lenktynės.
Amžius: nuo 6 m. Trukmė: 2 val.

2) KELIONĖ Į KOSMOSĄ. Linksma kelionė iki mėnulio, kuriame iškelsite gimtadienio vėliavą bei nuotykiai kitose planetose. Vaikai ne tik žais, bet ir susipažins su Micro:Bit mikrokompiuteriukais ir Lego NXT robotų gamyba. Amžius: nuo 7 m. Trukmė: 3 val.

3) MINECRAFT GIMTADIENIS. Vaikai turės įveikti užduotis virtualiame pasaulyje, tačiau tam turės susipažinti su programavimo pagrindais. Laukia ilga kelionė iki užgrobtos drakono pilies.
Amžius: nuo 8 m. Trukmė: 3 val.

Nerandate norimo užsiėmimo? Rašykite mums ir mes pasiūlysime daugiau idėjų!

Šventės kaina:

3 val. trukmės šventė, kaina:

• Vilniuje ir Kaune: jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 10 – 185 Eur, jei dalyvių daugiau kaip 10, už kiekvieną papildomą dalyvį – 12 Eur.

2 val. trukmės šventė, kaina:

• Vilniuje ir Kaune: jei dalyvių (vaikų ir suaugusiųjų) skaičius iki 10 – 140 Eur, jei dalyvių daugiau kaip 10, už kiekvieną papildomą dalyvį – 12 Eur.

Jeigu pageidaujate, kad gimtadienis vyktų kitame mieste ar Jūsų pasirinktoje vietoje, papildomai taikomas atvykimo mokestis.

Vaišės: galite atsinešti savo užkandžius, pyragą, gėrimus, užsisakyti picą ir visa kita, kuo norite vaišintis.

Rezervuokite pasirinktą laiką: arturas@robotikosmokykla.lt arba tel.: +37061237700.

Gimtadieniui galite rinktis ir kitas mūsų programas:

Interaktyvus pabėgimo kambarys

Patenki į įvykių sūkurį: esi vienas iš 3 mokslininkų, kurie turi užkirsti kelią katastrofai. Iš duotų užuominų, reikia išsiaiškinti, kaip išspręsti technologinius rebusus ir atidaryti užrakintą kambarį. Turėsite veikti, kaip greitojo reagavimo būrys!

Kaina: 499€–1200€

Virtuali realybė

Pasivaikščiokite po sukurtą pasaulį stovėdami savo ofise ar bet kurioje kitoje vietoje. Prikelkite pojūčius, kurie visada norėjo sužydėti, bet neturėjo progos. Kopkite į Everestą, skriskite Apollo 11, rykiuokite planetas galaktikoje ar tiesiog naikinkite priešus virtualioje realybėje!

Kaina: 110€–500€

Robotų varžybos

Azartiškoms komandoms. Duosime intrukcijas ir laisvę kūrybai, o jūs turėsite sustatyti robotus, kurie nugalėtų priešininką. Laimi komanda, kurios robotas pranašiausias. Pradedam!

Kaina: 150€–600€

Hologramų gamybos dirbtuvės

Pasigaminsime hologramų matymo prejektorių, kurį taip pat ir padovanosime. Veikia, kaip traukos objektas vakarėlių metu draugams nustebinti.

Kaina: 50€–300€

3D Projektavimas ir gamyba

Smalsiems, technologijomis besidomintiems žmonėms. Kursime 3D modelius naudodamiesi Solidworks programa. Turėsite progą pamatyti, kaip jūsų kūriniai virsta meno ar inžinerinio verslo pradžia. Nuo logotipo iki architektūros objektų.

Kaina: 150€–400€

DIY Bluetooth kolonėlės

Šis „Pasidaryk pats“ kolonėlės rinkinukas pasižymi tuo, kad buvo vystomas kelis metus, todėl visos detalės tarpusavyje dera tobulai. Unikalus dizainas ir kokybiškas garsas tikrai papuoš jūsų namus. Žinios ir pasigaminta kolonėlė lieka jums.

Kaina: 50€/asm.