šokolado degustacija vaikams vilnius trakaiAJ Šokoladinės kviečia skaniai atšvęsti gimtadienius ir kitas šventes:

Saldus ir linksmas gimtadienis vaikams su Šokolado fėja!

AJ Šokoladinėje ne tik degustuosite šokoladą, ragausite dar neragautų skanumynų, gaminsite saldainius, pasiklausysite šokoladinių istorijų, pamatysite visą šokoladinio saldainio gaminimo procesą, bet kartu su Šokolado fėja dainuosite, žaisite, piešite…

Šokolado fėja šiuo metu gyvena Pilies g 8, Vilniuje.

Minimali renginio kaina – 120 €.

Šokolado gaminimo šou!

Čia patogiai sustoja 25 – 35 žmonės. Kol renkasi svečiai, mes ištirpiname šokoladą ant šokoladinės vidury stovinčio didelio marmuro stalo, susidėliojame „amuniciją“: formeles, menteles, graibštukus, indus su riešutais, marcipanais, kremu, drožlėmis… Trumpai ir šmaikščiai pasakojama šokolado ir mūsų šokolado manufaktūros istorija.

Didžiuojamės savo šokolado specialistais, kurių šokolado gaminimo pamokėlės – unikali programa.

Visi svečiai gamina saldainius patys, o mes pasirūpiname vienkartinėmis prijuostėmis ir kepuraitėmis. Sustingus šokoladui formelėse, iškilmingai skelbiama paties šviežiausio šokolado degustacija ir ant granitinio stalo gražiai sugula blizganti naujausia saldainių „karta“, vėliau renkame unikaliausią ir išradingiausią saldainius. Dalyviai apdovanojami pažymėjimais, įrodančiais, kad tapo šokolado ekspertais. Savo kūrinius visi susipakuoja į maišelius, taip pat gali įsigyti papildomų lauktuvių už gerą kainą.

Minimali renginio kaina – 120 €.

Šokolado gaminimo šou rengiami Vytauto g. 4, Trakuose bei Pilies g. 8, Vilniuje. Vienu metu galime priimti iki 50 vaikų Trakuose bei iki 30 vaikų Vilniuje.

Ledų gaminimo pamokėlės

Nuo šiol, AJ Šokoladinėje Trakuose galite pamatyti ne tik kaip gimsta šokoladas, bet ir susipažinti su tikrų tikriausių naminių ledų gamybos paslaptimis, ledų gamybos meistras pamokins Jus kaip gražiai ledus papuošti ir patiekti, kad būtų dar skanesni. Na, ir žinoma, finalui maloniausia dalis – degustacija.

Ledų gaminimo pamokėlės vyksta Vytauto g. 4, Trakuose.

Būtina išankstinė registracija! Informacija ir užsakymai tel. +370 655 71143 arba info@ajsokoladas.lt

Dėmesio, švenčiantys AJ Šokoladinėje Trakuose, šalia pasirinktos programos dovanų gauna nemokamą apsilankymą AJ šokolado skulptūrų muziejuje!

Posted by AJ Šokolado Skulptūrų Muziejus on Tuesday, October 9, 2018

  • AJ Šokoladinės
  • Telefonas: +370 655 71143
  • El. paštas: info@ajsokoladas.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/AjSokoladines/
  • Interneto svetainė: http://www.ajsokoladas.lt