Spalvoti milteliai kilo iš Indijos spalvų festivalio, o šią vasarą tapo švenčių ir renginių išskirtiniu ir madingu akcentu. Mėtymasis ryškiomis spalvomis simbolizuoja meilę, laimę, draugiškumą ir gėrio pergalę prieš blogį.

Išpopuliarėję tolimojoje Indijoje, spalvoti milteliai tapo išskirtiniu akcentu visame pasaulyje. Juos naudoja vaikų šventėse, gimtadieniuose, festivaliuose, bėgimuose, filmavimuose, fotosesijose ir bet kur, kur tik galite sugalvoti!

MILTELIŲ PANAUDOJIMAS PRIKLAUSO TIK NUO JŪSŲ FANTAZIJOS

Dažniausiai jie naudojami žaidžiant spalvų karą, estafetes ar organizuojant mini bėgimą. Jie puikiai tinka paįvairinti fotosesijoms ar tiesiog nuspalvinti dienai.

Spalvotus miltelius galite barstyti tiesiai iš pakuotės arba berti į saują ir barstyti iš jos. Galite net sukurti savo spalvas sumaišydami juos atskirame dubenyje.

Norite išlaisvinti savo kūrybiškumą? Barstykite juos ant drėgnos drobės ir taip sukurkite unikalų paveikslą.

DRAUGIŠKI APLINKAI IR NEPAVOJINGI SVEIKATAI

Spalvoti milteliai yra gaminami iš kukurūzų krakmolo ir FD&C (Federal food, drugs and cosmetic act) patvirtintų dažiklių. Milteliai yra nekenksmingi žmonėms, gyvūnams ir gamtai. Todėl drąsiai galite jais spalvinti savo šventes!

Žinoma, rekomenduojama jais džiaugtis lauke ar kitose atvirose erdvėse, kur milteliai nusiplaus jau sulig pirmu lietumi. Juos taip pat lengvai nuplausite naudodami vandens žarną.

LENGVAI NUSIPLAUNA NUO DRABUŽIŲ

Žaiskite ir barstykite spalvotus miltelius be baimės sugadinti drabužius. Jie nesudėtingai pašalinami tiek nuo kūno, plaukų, tiek nuo aprangos. Rekomenduojama prieš skalbiant drabužius gerai išpurtyti. Vis dėl to nedidelė dėmių tikimybė išlieka jeigu barstant miltelius naudosite ir vandenį.

 

 

  • Spalvoti holi milteliai pašėlusiai šventei
  • El. paštas info@spalvotimilteliai.lt
  • Telefonas: +37069944225
  • Interneto svetainė: https://spalvotimilteliai.lt/