Jaunojo astronomo gimtadienis

Visi svajojame bent trumpam pabūti astronautu ir iš arčiau pasižvalgyti po saulės sistemos planetas. Todėl kviečiame savo gimtadienį švęsti „Ekožvakių studijoje“ ir su saulės sistemos planetomis susipažinti daugiau. Gimtadienio šventėje piešime ant vandens ir marmuravimo technika spalvinsime planetas. Kviekvienas svečias pasigamins savo paties saulės sistemą! Šventės metu ne tik pramogausime, bet ir daugiau sužinosime, kas vyksta paslaptingame kosmose.
Edukacinė gimtadienio programa tinka paaugliams ir jaunesniems vaikams.

Užsiėmimo trukmė ~1,5 val.

3 D piešimas

Ar kada nors svajojai, kad tavo piešinys lape atgimtų? Ar norėjai ant lapo nupiešti mėgstamą animacinį veikėją, augintinį ir kad tuoj pat galėtum tai pačiupinėti? Švęsk savo gimtadienį „Ekožvakių“ kūrybos studijoje irišbandyk 3 D piešimo technologiją!
Gimtadienio dalyviai su specialiais 3 D rašikliais pieš ore arba ant specialaus lapo. Rašikliai piešia ne su rašalu, o su plastikiniu užpildu, kuris sustingęs tampa kietas, todėl nupieštą piešinį galima išsaugoti ilgą laiką. Tai smagi kūrybinė – mokslinė pramoga, kuri patinka ir vaikams ir suaugusiems. Mes pasistengsime, kad šį gimtadienį prisimintumėte ilgai!

Lauksime Jūsų kūrybinėje erdvėje Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno raj.  (Raudondvario dvaras). Taip pat galime atvykti į Jūsų šventės vietą.  

  • Eko Žvakės – Jaunojo astronomo gimtadienis ir 3 D piešimas
  • Adresas: Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno raj. (Raudondvario dvaro menų inkubatorius). GALIME ATVYKTI Į JŪSŲ ŠVENTĖS VIETĄ!
  • Telefonas: +370 670 39767
  • El. paštas: info@ekozvakes.lt
  • Interneto svetainė: http://www.ekozvakes.lt