BASA PIEVA – minimalistinė ir kūrybinga žaidimų erdvė vaikų gimtadienio šventėms!

Kviečiame mažuosius draugus ir jų tėvelius švęsti gimtadienius, krikštynas, vaikelio sutiktuves ar kitas šeimos šventes, taip pat organizuoti kūrybines dirbtuves BASOJE PIEVOJE.
Jūsų laukia jauki, žaisminga ir kūrybinga BASA PIEVA.
Čia smagu ir gera bus vaikučiams ir jų tėveliams.
Šventės metu BASA PIEVA rezervuojama tik Jums ir Jūsų svečiams.

Žaidimų kambarys, virtuvėlė ir indai, medinis pasakų namelis, kūrybinis kampelis, sūpynės ir daug daug smagių ir kūrybingumą lavinančių žaidimų.

Basa pieva – jauki ir saugi erdvė patiems mažiausiems pirmiesiems gimtadieniams, kur vaikučiams pilnai užtenka žaidimų erdvės. O kiek vyresniems vaikams galime rekomenduoti nuostabius animatorius ar specializuotas edukacines programas.

O vasarą ar kitu metu laiku, esant geroms oro sąlygoms, kviečiame į mūsų lauko terasą ant stogo. Pašokti pagal muilo burbulų muziką ar tiesiog puikiai praleisti laiką.

BASOJE PIEVOJE taip pat veikia ir vaikų darželis, kur dienas leidžia maži svajotojai ir pasaulio tyrinėtojai. Turime dvi vaikučių grupes: mažylių – BASIUKŲ (1,5–3 m. vaikai). Ir kiek paūgėjusių SMILGIUKŲ (3–5 m. vaikai). Darželio metu ypatingą dėmesį skiriame vaikų kūrybingumui ir sensorinėms veikloms,  muzikuojame, sportuojame, mokomės anglų kalbos, susipažįstame su emocijomis ir smagiai šokame bei dainuojame.

Mes už vaikystę, juoką ir svajones!

Basa pieva – jūsų, mūsų, vaikų…

  • Basa pieva – Vaikų darželis / vaikų priežiūra / žaidimų kambarys/ papildomi užsiėmimai ir pamokėlės/ gimtadienio šventės
  • Adresas: Savanorių prospektas 1, Vilnius
  • El. paštas: info@basapieva.lt
  • Telefonas: +370 659 56589 – Daiva
  • Interneto svetainė: http://www.basapieva.lt