UAB „Bella festa“ prekiauja bei gamina šventinę atributiką ir dovanas gimtadieniams, kūdikio sutiktuvėms, jubiliejams, krikštynoms, vestuvėms, vestuvių metinėms, mergvakariams, bernvakariams.

Gimtadienių atributika, tai įvairios girliandos, juostelės, vėliavėlės, balionai, konfeti, žvakutės, ledo fontanai, indai, ženkliukai, etiketės buteliams bei keksiukams ir kita, kas tikrai Jūsų gimtadieniui suteiks daugiau spalvų bei žaismingumo.

Jau įprasta tapo: ten kur švenčiamas gimtadienis, visuomet mirga, marga įvairių juostų, girliandų, banerių, vėliavėlių. Siūlome papuošti gimtadienio aplinką vėliavėlėmis su Jūsų vardais ar kitais užrašais. Labai dailiai atrodo juosta pakabinta virš durų „Su gimimo diena“, tikrai nustebins kiekvieną švenčiantį gimimo dieną.

Jei norite originaliai pasveikinti savo artimuosius, rinkitės personalizuotas prekes. Juk šventės kartojasi, dovanos taip pat būna panašios, o personalizuota dovana, visuomet turės išliekamąją vertę. Juk visada maloniau matyti savo ar artimo žmogaus veidą ar jūsų sukurtą užrašą  ant puodelio, pagalvės, ženkliuko, magnetuko, taupyklės, prijuostės, šventinės juostos, dovanų juostelės, butelių etiketės, puodelio padėkliuko, raktų pakabuko, seilinuko. Proginiai bei suvenyriniai ženkliukai, magnetukai, pakabukai su veidrodėliu, veidrodėliai su jūsų nuotrauka ar norimu tekstu, Jūsų pageidaujama kalba (lietuvių, rusų. lenkų, anglų ir kitos), dar labiau pagyvins jūsų šventę bei suteiks išskirtinumo. Visa tai yra originalios dovanėlės ar suvenyrai specialiai Jums ir Jūsų artimiesiems.

Jei ruošiatės gimtadieniui ar kitai šventei, užsukite – www.krikstynosvestuves.lt

Linkime visiems: Gražios šventės!

  • Bella festa – šventinė atributika ir dovanos
  • Telefonas: + 370 68877055, darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
  • El. paštas: info@krikstynosvestuves.lt
  • Internetinė parduotuvė: http://www.krikstynosvestuves.lt