Tokio gimtadienio dar nebuvo …

kūrybiškiausias gimtadienis menų studijoje…

tai bus staigmena gimimo dieną švenčiančiam jūsų vaikui…

„NEREALUS PAVEIKSLAS“ (tapyba muilo burbulais, tušu ir pastele)
Visi susirinkę svečiai linksminsis pūsdami muilo burbulus iš kurių profesionali dailininkė sukurs spalvingą, nepakartojamą paveikslą jubiljatui.Visi gimtadienio svečiai patirs daug gerų emocijų, o jūsų vaikas parsineš gimtadienio prisiminimą – įrėmintą meno kūrinį.

„DRAKONŲ KOVOS“ (lipdymas iš molio)
Tai gimtadienis mėgstantiems pamiklinti savo rankeles – išskirtinis gimtadienis, kurio metu svečiai gali susipažinti su molio galimybėmis ir nusilipdyti savo mėgstamą personažą, parsinešti namo prisiminimą apie draugo ar draugės gimtadienį.

„MAGIŠKAS PAPUOŠALŲ PASAULIS“
Šio gimtadienio veikla tikrai patiks vyresnėms mergaitėms ir jų mamyčių draugijai. Čia visi svečiai trumpam tampa papuošalų dizaineriais. Gimtadienio svečiai kuria išskirtinę segę, vienintelį ir nepakartojamą papuošalą ant kaklo arba auskarus. Čia jūs ir jūsų svečiai patirs daug teigiamų emocijų. Juk kiekviena mergina ar moteris mėgsta puoštis, o ypač savo sukurtais papuošalais.

„TALISMANO GALIA“
Šio gimtadienio tema patinka tiek mergaitėms tiek berniukams, vaikai pasidaro talismaną iš tamsoje šviečiančio akmenėlio ir natūralios odos, kuris puikiai dera nešioti ant kaklo kaip sekmės ženklas. Kurdami papuošalą vaikai patiria daug gerų emocijų ir džiaugsmo.

Galime atvykti į jūsų namus, arba lauksime jūsų dailės studijoje Pilaitėje

  • Džiaugsmo ratas – menų studija vaikams, jaunimui ir suaugusiems
  • Adresas: Priegliaus g. 5, Vilnius
  • Telefonas: +370 612 92900
  • Interneto svetainė: http://www.dziaugsmo-ratas.lt