Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje įsikūrusi „Ekožvakių“ komanda vaikų gimtadieniams siūlo įdomias edukacines programas – natūralių kvepalų arba lūpų balzamo gaminimo pamokas.

Natūralių kvepalų gamyba

Kviečiame pažinti kerintį parfumerijos meną ir išmokti sukurti asmeninių kvepalų formulę. Užsiėmimo metu degustuosime daugybę skirtingų eterinių aliejų – nuo prabangių gėlių aromatų iki citrusų ir prieskoninių kvapų. Pradedantys kvepalų kūrėjai turės galimybę išbandyti save kvapų pasaulyje ir sukurti savo unikalius kvepalus, kurie bus nuostabi dovana sau ar draugui. Kiekvienas užsiėmimo dalyvis pagamins 10 ml kvepalų iš aliejų, kuriuos supilsime į dailų buteliuką.

Lūpų balzamo gamyba

Lūpų balzamo gamyba – tai tikra damų šventė! Užsiėmimo metu dalinsimės mergaitiškomis paslaptimis apie lūpų priežiūrą, tirsime ingredientus, degustuosime kvapus ir sukursime savo natūralaus lūpų balzamo formulę. Naudosime natūralius, ir net maisto gamyboje naudojamus produktus, taigi lūpų balzamas bus visiškai natūralus ir sveikas. Gamybos procesas įdomus, suteikiantis galimybę eksperimentuoti ir sukurti produktą, kuriuo galima bus džiaugtis tiek žiemą, tiek vasarą. Juk ir maža ir didelė dama žino, kad lūpas prižiūrėti labai svarbu, bet kokiu sezonu, kad jos būtų gražios ir švelnios. Taigi surenkime tikrą draugių vakarėlį!

  • Eko Žvakės – edukacinė kvepalų arba lūpų balzamo gaminimo programa
  • Adresas: Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno raj.
  • Telefonas: +37067039767
  • El. paštas: info@ekozvakes.lt
  • Interneto svetainė: http://www.ekozvakes.lt