Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje įsikūrusi „Ekožvakių“ komanda vaikų gimtadieniams siūlo įdomias edukacines programas – muilo arba žvakių gaminimo pamokas.

Gimtadienis su žvakių gaminimo programa

Susipažinkite su vienu seniausiu amatu – žvakių gamyba. Ar žinote, koks yra tūkstančio žiedų aromatas? Mes ketiname šią paslaptį Jums atskleisti…

Edukacijos dalyviai bus apsupti vasariškai kvepiančio bičių vaško ir medaus aromato. Edukacijos dalyviai ne tik patirs kūrybos džiaugsmą, bet ir pabuvos atnaujintoje ir išpuoselėtoje Raudondvario dvaro aplinkoje. Edukacinėje pamokoje išlaisvinsite ir atpalaiduosite savo mintis ir pasinersite į meno pasaulį karališkoje erdvėje, o pačių pagamintos žvakės bus puiki dovanėlė artimiesiems bei suteiks šilumos ir jaukumo.

Gimtadienis su muilo gaminimo programa

Muilą naudojame kasdien, tačiau nesusimąstome, kaip jis atsirado? Kaip prausėsi karaliai ir jų damos viduramžiais, kada atsirado toks muilas, kokį naudojame dabar? Viską apie muilą, jo istoriją ir gamybos ypatumus sužinosite muilo gamybos užsiėmime!

Užsiėmimo metu vaikai ne tik kūrybiškai išmoks maišyti ir derinti spalvas, bet ir kaip tikri muilo gamybos ekspertai kurs savo formas ir muilo ornamentus. Vaikai pasigamins švelnius, mėgstamų spalvų bei įdomios formos muiliukus, kuriuos galės išbandyti namuose ir išmuilinti visą šeimą!

Gimtadienio trukmė: ~1,5–2 val.

Laukiame Jūsų kūrybinėje erdvėje Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno raj. arba galime atvažiuoti į Jūsų pasirinktą šventės vietą.

  • Eko Žvakės – edukacinė žvakių gaminimo programa
  • Adresas: Pilies takas 1, Raudondvaris, Kauno raj.
  • Telefonas: +37067039767
  • El. paštas: info@ekozvakes.lt
  • Interneto svetainė: http://www.ekozvakes.lt