Surenkite nepakartojamą gimtadienio šventę, suteikdami vaikams galimybę lenktyniauti saugiais elektriniais kartingais.

Virš sėdynės esantis saugos lankas, saugos diržai, atbulinės eigos mygtukas bei nuotolinio kartingo greičio ribojimo arba išjungimo galimybė užtikrins maksimalų vaikų saugumą visų lenktynių metu. Lengvas valdymas, puikus manevringumas, nuostabi dinamika, jokio triukšmo, jokių teršalų, jokių degių skysčių, jokių trukčiojimų ir jokių įkaitusių detalių, tik tikras važiavimo malonumas vienintelėje Lietuvoje patalpose įsikūrusioje elektrinių kartingų ir motociklų arenoje.

Arenos kolektyvas padės pasiruošti šventei, supažindins šventės dalyvius su trasa, parodys tiksliausią rato įveikimo kelią, atskleis kartingo valdymo subtilybes ir kruopščiai parengs kiekvieną, net ir pirmą kartą važiuojantį dalyvį, draugiškoms kartingo varžyboms.

Laukiamajame galėsite nukloti stalą vaišėmis, gėrimais ir tortu, o išalkę galėsite pasistiprinti gardžiomis, ką tik mūsų kaimynų „Brolių Pizza“ iškeptomis karštomis picomis, kurių skonio ir kvapo neužgoš kartingų išmetamųjų dujų smarvė.

Lenktynių metu ekrane galėsite stebėti kiekvieno dalyvio kiekvieno rato įveikimo laiką, sirgti už savo favoritus, o trasoje lenktyniaujantys dalyviai netgi girdės jūsų patarimus, nes mūsų kartingai yra tylūs ir neskleidžia jokio triukšmo.

Esame įsikūrę patalpose, kuriose natūrali vidutinė temperatūra, be šildytuvų ar kondicionierių, žiemą siekia apie +12 laipsnių, o vasarą pakyla iki +17 laipsnių šilumos, tad šventinės nuotaikos nesugadins nei siaučianti pūga, nei netikėtai užklupusi liūtis, nei alinantis karštis.

Lenktyniaukite, pramogaukite ir mėgaukitės!

  • Epower Arena – patalpose įsikūrusi elektrinių kartingų arena
  • Adresas: Ukmergės g. 298, Vilnius, Norfa XXL požeminis parkingas
  • Telefonas ir el. paštas: +370 630 64000; arena@epowerarena.lt
  • Facebook puslapis: https://www.facebook.com/EpowerArena/
  • Interneto svetainė: https://epowerarena.lt/