PABĖGIMO RŪSYS – tai puiki pramoga jūsų kompanijai, įdomiai ir kitaip praleisti laisvalaikį!

Čia jums reikės ištrūkti iš užrakinto kambario per 60 minučių! Kad rastumėte raktą jums reikės spręsti užduotis, ieškoti įvairių užuominų, galvoti, kaip panaudoti rastus daiktus! Vaikams siūlome paslaptingų galvosūkių kupiną TRANSYLVANIA kambarį, o paaugliams bei šeimoms – ADAMSŲ MILIJONĄ!

Puiki vieta gimtadieniui, mergvakariui, bernvakariui ar darbuotojų kolektyvui suburti. Pamėginkite ištrūkti ir galbūt jums pavyks?

Kambarys TRANSYLVANIA!  – jūs ypatingieji Transylvanios puotos svečiai, bet varpams gaudžiant 12 valandą jūs pavirsite tokiais kaip Jie. Tamsa, paslaptingi galvosūkiai, slapti kodai – rasti paslapčių raktą lengva nebus…

Intelektuali pramoga  skirta Jūsų vaikams (4-8 vaikams). Vaikai perrengiami mėgiamais personažais, kad geriau įsikūnytų į kambario istoriją. Spręsdami įvairius loginius galvosūkius bei užduotis vaikai nuolatos kažką iššifruoja, atrakina, randa užuominas, sprendžia užduotis. Jie ieško paslaptingų skrynelių raktų, atveria slaptas dureles…

Renginio trukmė iki 2,5 val

Dalyvių amžius: kambarys skirtas 8-12 metų vaikams.

Renginio vieta: – Laisvės al. 51A, Kaunas.

Kambario kaina darbo dienomis iki 18 val – 50 eur, vakarais ir savaitgaliais – 60 eur. (Į kainą įeina žaidimas užduočių kambaryje ir salytė, kurioje galite praleisti laiką po žaidimo, atsinešti savo vaišes).

ADAMSŲ MILIJONAS – keista, bet miela Adamsų šeimynėle sugrįžta! Adamsai nuo seno garsėjo savo turtais, tačiau po paskutinio giminės suvažiavimo dingo jų MILIJONAS. Paskubėkit atrasti kaltininką, nes keisto namo durys užsidaro, o su Adamsais geriau ne juokauti!!!

Tai jaukus kambarys, tačiau pilnas įvairiausių keistų detalių, tinkamas tiek pradedantiems, tiek patyrusiems.

Dalyvių amžius: savarankiškai gali eiti nuo 14 metų; kartu su suaugusiais gali eiti ir patys mažiausi – jiems itin patiks Adamsų keistenybės.

Renginio vieta: Muitinės g. 1 (vidiniame kiemelyje), Kaunas.

  • Rūsys – galvosūkių ir užduočių pabėgimo kambarys
  • Adresai: – Laisvės al. 51A ir Muitinės g. 1, Kaunas
  • Telefonas: +37065633796; +37068133358
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/RSYS-pabgimo-kambarys-1598720630344595/
  • Interneto svetainė: http://www.pabegimorusys.lt/