Galvosūkių žaidimas vaikams ir šeimai

Azartas, jaudulys ir smagios užduotys lydės kiekvieną, apsilankiusį galvosūkių kambaryje „Geimerio lobis“. Istorija pasakoja, kad šiame kambaryje žaidėjas, pamišęs dėl kompiuterinių žaidimų, paliko lobių skrynią, tačiau, kad pavyktų rasti raktą ir ją atrakinti, reikės gerai pasukti galvą.

Pabėgimo kambarys vaikams ir visai šeimai ypač patinka 7–14 metų vaikams ir paaugliams, bet kartu savo jėgas išbandyti gali ir jaunesni žaidėjai bei tėveliai. Juk svarbiausia lobio paieškoje – vieninga komanda!

Rekomenduojamas dalyvių skaičius iki 10 asmenų.
Pramogos kaina – 50 Eur

Pabėgimo kambarys „Zodiakas“

Paauglio gimtadienio pramogai bei suaugusiems siūlome sudėtingesnį pabėgimo kambarį „Zodiakas“, skirtą vyresniems nei 16 metų dalyviams. Kol mažieji lobio ieškotojai pramogauja „Geimerio lobio“ galvosūkių kambaryje, tėveliai bei vyresni gimtadienio svečiai gali išbandyti save pabėgimo kambaryje, ieškodami būdų, kaip ištrūkti.

Rekomenduojamas dalyvių skaičius 2–6 asmenys.
Pramogos kaina – 50 Eur

Būtina išankstinė rezervacija.

Už papildomą 20 Eur/val. mokestį galima išsinuomoti šventinę erdvę, kurioje po žaidimo galima pratęsti šventę erdvioje pramogų zonoje. Čia laukia jauki aplinka, įvairūs stalo žaidimai, žaidimų palapinė vaikams, piešimo kampelis bei galimybė svečius pavaišinti atsineštomis vaišėmis. Taip pat surengti diskoteką su savo pasirinkta muzika.

  • Pabėgimo kambariai vaikams ir suaugusiems – Loginiai žaidimai
  • Adresas: Pakalnės g. 13, Vilnius
  • El. paštas ir telefonas: info@logicgames.lt; +370 601 33 464
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/zaidimaipakalnes13
  • Interneto svetainė: https://www.logicgames.lt/