Staigmena mažajam, ar vyresniam – 14,15,16-mečiui jubiliatui ir jo svečiams!

Mieli tėveliai, jei artėja atžalos gimtadienis, surenkite nepamirštamą gimtadienio šventę, o jei trūksta idėjų, siūlome nuotaikingą 2-2,5 val. trukmės gimtadienio programą GLAMŪRINIS VAKARĖLIS su grožio procedūromis šventės kaltininkei/-ui ir fotosesija.

Gimtadienis — tai viena iš laukiamiausių ir smagiausių vaikų švenčių, kuri neįsivaizduojama be būrio klegančių draugų, gausybės dovanų bei gardaus torto su spalvingomis žvakutėmis! O ar kada mąstėte apie netradicinį atžalos gimtadienį? Būtent tokį šiandien rekomenduojame surengti – jis tikrai patiks tiek mažiesiems stileivoms, tiek paaugliams!

Vaikų ir tėvelių grožio studija ČIK ČIK pasistengs Jūsų vaiko gimtadienį paversti džiaugsminga ir nepamirštama švente, kad tokią išskirtinę dieną iš jo veiduko šypsena nepranyktų nė akimirkai. Tikrai verta pasistengti, juk tik kartą per metus Jūsų vaikas tampa jubiliatu.

Taigi, pasinaudoję išradingu pasiūlymu, padovanosite savo vaikui įsimintiną 2,5 val. trukmės tortadienio programą GLAMŪRINIS VAKARĖLIS su grožio procedūromis šventės kaltininkei/-ui ir fotosesija.