Jeigu jau išaugai vaikų žaidimų kambarius ir mielus personažus, jeigu nori, kad tavo draugų atsiliepimas apie tavo vakarėlį sutilptų į žodį OSOM (awesome) – sveikas(-a) atvykęs(-usi) į GLOW IN THE DARK paauglių PARTY zoną.

NEŽINAI, KAS TAI YRA?

GLOW IN THE DARK – unikalaus dizaino erdvė paauglių vakarėliams bei laisvalaikiui!

Įsivaizduok žiauriai kietą erdvę, kurioje gali daryti tai, kas labiausiai patinka, jaustis laisvai, linksmai leisti laiką, pajausti GRAFITI dvasią piešiant ant sienų, su draugais išbandyti jėgas Playstation Pro 4K, VR (Vacation Simulator, VR World ir t.t.), sulošti stalo futbolą, dainuoti karaokę, šokti Just dance Unlimited, žaisti linksmus ir naujausius stalo žaidimus, tapti DJ‘ju tikroje diskotekoje su lazerių šou, dūmais bei šviečiančiais UV dažais arba tiesiog su kokybiška vaizdo bei garso įranga surengti tik tau skirtą kino seansą.

Nustebink draugus atokvėpiu ore kabančioje lounge zonoje. Patogiai išsidrėbę ant minkštų sėdmaišių ir tikrų verslo klasės lėktuvų kėdžių galėsite susigrumti žaidžiant 4K HD rezoliucijos arba VR žaidimus (Fortnite, Super Hot, Job simulator ir t.t.) ant įrengtų 55“ ekranų.

O svarbiausia, tik patys galėsite pasirinkti ir miksuoti jūsų vakaro style – tamsa arba šviesa, dūmai arba ryškus UV/LED apšvietimas – galėsite patys režisuoti savo vakarėlį! Visa tai atspindi mūsų koncepciją – paauglių saviraiškos ir savarankiškumo ugdymas, pasitikėjimas jų kūrybiškumu (su diskretišku suaugusiųjų monitoringu*).

Standartinė rezervacija OSOM GLOW IN THE DARK PARTY apima iki 25 asmenų. Galimas ir didesnis dalyvių skaičius (iki 35) papildomai apmokant jų dalyvavimą užsakymo metu.

KIEK KAINUOJA?

Nuo 130 iki 170 Eur priklausomai nuo pasirinktos dienos ir šventės trukmės.

  • Glow in the Dark – unikalus pramogų kambarys
  • Mus rasite: PC „Link Molėtų“, II aukštas, šalia “Krokodiliuko” akrobatikos mokyklos. Molėtų pl. 13, Didžioji Riešė
  • Telefonai ir el. paštas: +370 612 40 005 arba +370 616 70052; info@glowinthedark.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/GlowVilnius/
  • Interneto svetainė: https://glowinthedark.lt/