GIMTADIENIS – „ELEKTROS GREIČIU“

Elektros įkrauti, kruopščiai suplanuoti, jaukūs ir azartiški vaikų gimtadieniai naujausiame vidaus kartodrome Vilniuje – „Kartlandas ElektroKart“ laukia visų jaunųjų lenktynininkų. Inovatyviame ir visais metų laikais veikiančiame kartodrome gimtadienio dalyvių ir tėvelių lauks šiltos ir šviesios erdvės, patogūs minkštasuoliai ir net žiemos metu šildoma ir intriguojanti kartodromo trasa, kurioje savarankiškai varžytis galės vaikai nuo 10 metų. Bet ir tai dar ne viskas, nes patys mažiausi ir nedrąsiausi šventės dalyviai galės pajusti elektrinių kartingų galią dviviečiu kartingu, kurį pilotuoti galės tėveliai ar kiti suaugę šventės svečiai.

Nepamirštamą gimtadienio šventę sukurti padės – DRAUGIŠKOS VAIKŲ KARTINGO VARŽYBOS.

Tinkamiausią šventės formatą išsirinkti padės kompetentingas kolektyvas, nesvarbu ar tai būtų vasara ar žiema! Vidaus patalpų kartodrome jaukiai ir nesibaimindami dėl blogų oro sąlygų galėsite atšvęsti bet kuriuo metų laiku, bet kokiu oru!
Visų šventės dalyvių lauks pirmieji jų „Piloto pažymėjimai“ ir „Pasai“, kuriuose galės fiksuoti asmeninius rezultatus. Kartodromo instruktoriai pasirūpins, kad visi dalyviai įgauti reikalingas bazines žinias bei saugiai ir įdomiai varžytųsi, o administratorės pasirūpins sklandžia šventės eiga bei apdovanojimais. Na, o kai jau šventė keliaus į pabaigą – bus metas užpūsti gimtadienio torto žvakutes, be kurio ši šventė būtų tiesiog neįsivaizduojama.

Švenčių formatus ir kainas rasite kartodromo „Kartlandas ElektroKart“ puslapyje – www.elektrokart.lt

Rezervuokite laiką savo šventei, nesvarbu ar tai būtų vasara ar žiema,  NES ČIA GERA ŠVĘSTI!

  • „Kartlandas ElektroKart“ – elektrinių kartingų vidaus kartodromas
  • Adresas: Dariaus ir Girėno g.2, Vilnius;
  • Telefonas ir el. paštas: +370 612 33303; info@elektrokart.lt.
  • Facebook paskyra: www.facebook.com/ElektroKartbyKartlandas/
  • Interneto svetainė: http://bit.ly/elektrokartgimtadienis