GIMTADIENIS JAUNIESIEMS LENKTYNININKAMS

Lenktynininkai negali nesivaržyti, todėl gimtadienio dalyvius kviečiame sudalyvauti draugiškose gimtadienio kartingų varžybose, bei pasisemti naujų patirčių ir įspūdžių. Draugiškas ir jaunatviškas kartodromo kolektyvas padės pasiruošti šventei, o instruktoriai užtikrins kruopštų ir kokybišką instruktažą. Jaukiose kartodromo patalpose galėsite mėgautis savo atsineštais ar mūsų parūpintais užkandžiais bei gimtadienio tortu. O kol atžalos pramogaus tėveliai viską galės stebėti iš erdvaus priimamojo ar net patys sudalyvauti važiavimuose.

Geriausias planas gimtadieniui – DRAUGIŠKOS VAIKŲ KARTINGO VARŽYBOS.

Atvykus į kartodromą kiekvienas jaunasis lenktynininkas ne tik gaus pirmąjį savo „Piloto pažymėjimą“, bet ir įgaus bazines žinias, reikalingas valdyti kartingui. Standartiniais ir specialiai pritaikytais vaikams kartingais pasinaudoti galės net ir mažyliai nuo 4 metų. O nepamirštamą šventę padės sukurti draugiškos varžybos, „Piloto pasai“ ir apdovanojimai po jų.
Tinkamiausią šventės formatą išsirinkti padės kompetentingas kolektyvas, nesvarbu ar tai būtų vasara ar žiema! Vidaus patalpų kartodrome jaukiai ir nesibaimindami dėl blogų oro sąlygų galėsite atšvęsti bet kuriuo metų laiku, bet kokiu oru!

Švenčių formatus ir kainas rasite kartodromo „Kartlandas“ puslapyje – www.kartlandas.lt

Rezervuokite laiką savo šventei, nesvarbu ar tai būtų vasara ar žiema,  o mes padėsime kiekvienam gimtadienio šventės dalyviui tapti tikru lenktynininku ir pajusti varžybų azartą! 

  • „Kartlandas Kaunas“ – vidaus patalpų kartodromas
  • Adresas: Raudondvario pl. 164A
  • Telefonas ir el. paštas: +370 696 10555; info@kartlandas.lt;
  • Facebook paskyra: www.facebook.com/kartlandas/
  • Interneto svetainė: http://bit.ly/kartlandasgimtadienis