Specializuojamės  įvairiose veiklose, susijusiose su balionais:

Prekyba balionais. Rengiate šventę ar norite praskaidrinti kasdienybę? Tik čia: http://www.balionaidezeje.lt/lt/didmenine-prekyba.html rasite didžiausią balionų pasirinkimą kiekvienos šventės progai! Ir visai nesvarbu, esate Vilniuje ar Lietuvos pakraštyje – užsakytos prekės Jus pasieks per dvi darbo dienas po apmokėjimo!

Balionai su heliu. Paprastas, tačiau kartu ir neįprastas sprendimas Jūsų artimojo ar Jūsų šventei. Siūlome įvairiaspalvius latekso ar teminius folinius balionus, kuriuos galėsite dovanoti ar puošti šventės vietą. Manote, jog didesnis balionas – didesnis efektas? – rinkitės metro skersmens balionus! Vakarinėje dalyje siūlome leisti šviečiančius balionus į dangų! Balionų pristatymas visoje Lietuvoje. Galimas ir specialus pasveikinimas.

Dekoravimas balionais. Norite standarto – įprastų helio balionų ar girliandos palubėje?.. Tačiau galbūt išraiškingiau  būtų tortas iš balionų?!! Kreipkitės – įgyvendinsime net pačias nerealiausias Jūsų fantazijas! Daugiau puošimų pvz.: http://www.ponasbalionas.lt/galerija.

Spausdinimas ant balionų.  Atsibodo standartiniai palinkėjimai ir paveikslėliai?  Norite unikaliai perteikti pasveikinimus ir mintis? Kreipkitės – atspausdinsime Jūsų tekstą ant balionų, kuris visam įsirėš  atmintin!

Balionai dėžėje. Norite padaryti staigmeną šventės kaltininkui jo šventės dieną? Svetainėje www.balionaidezeje.lt  išsirinkite tinkančios Jums temos balionus, kuriuos pristatysime prašmatniai supakuotoje dėžėje.  Gavėjas tikrai apsidžiaugs, kai vos pradėjus išpakuoti išskris puokštė netikėtų helio balionų!

Balionų lankstymas. Norite prasmingai užimti vaikus jų šventės dieną? Siūlome lankstymo iš balionų programėles, kurios metu vaikai ne tik pamatys neregėtų vaizdinių, tačiau ir patys galės kurti gaminius iš balionų!

Balionai fotosesijoms. Siūlome įamžinti Jūsų atžalų ar Jūsų šventę neįprasai – nuotraukomis su balionais. Rekomenduojame metrinius helio balionus, kurie tikrai neužgoš svečių fotografijose, tačiau priešingai, – sukurs stulbinantį efektą!

Automobilių puošimas. Siūlome automobilių puošimą balionais ne tik dovanojant jį, tačiau ir kuriant šventinę atmosferą. Ilgų balionų kompozicijos, standartiniai ar metriniai helio balionai, balionais pripildytas automobilio vidus…- tikrai nepaliks šypsenoms abejingų!

Švenčių efektai. Norite dar daugiau netikėtumų? Balionų lietus ar konfeti, helio balionų paleidimas į dangų, šviečiantys balionai… – tereikia tik parinkti tinkamiausią akimirką ir šventė taps dar įspūdingesnė!

Dovanų pakavimas į balioną ir su balionais. Patirtis įrodė, jog daugiausia nuoširdžių šypsenų sulaukia dovanų įteikimas su balionais! Ir tik Jums spręsti, kaip panaudosime balionus – pakuosime pačią dovaną į baliono vidų ar jie bus pakuotės išorėje/viduje. Kolekcija šypsenų bus surinkta!

Kvietimai ant balionų. Norite šiais metais svečius į savo šventę pakviesti neįprastai? Siūlome balionus su Jūsų tekstu, kurį įteikus Jūsų šventės svečiams, jie sužinos  kur, kada bei į kokią šventę yra kviečiami!

Daugiau paslaugų ir informacijos apie balionų galimybes – viršuje, dešinėje nurodytais kontaktais.

Laukiame Jūsų šventinių prekių salonuose:

  • Vikingų g. 3 (PS Nordika), Vilnius
  • Savanorių pr. 49, Vilnius
  • Putvinskio g. 49, Kaunas
  • H. Manto g. 40, Klaipėda
  • O taip pat Šiauliuose ir Panevėžyje.

Daugiau informacijos: https://www.ponasbalionas.lt

  • UAB Ponas Balionas
  • El. paštas: info@ponasbalionas.lt
  • Telefonas informacijai: +370 650 63337
  • Internetinė parduotuvė: http://www.balionaidezeje.lt