Smagios vaikų šventės „Raganėje“! Jums siūlome:

  • linksmus gimtadienius „Raganės“ vaikų pramogų kambaryje

  • edukacinius „Raganės“ gimtadienius

Gimtadienis „Raganės“ vaikų pramogų kambaryje – čia įrengta žaidimų aikštelė su įvairiomis čiuožyklomis, batutu, kamuoliukų baseinu ir kliūčių ruožu, kurioje vienu metu gali linksmai šėlti iki 20 vaikų. Siekiame, kad šeima kuo daugiau laiko praleistų drauge, todėl šiame žaidimų kambaryje įrengėme ir poilsio zoną tėveliams. Pasirūpinome, kad Jūs, stebėdami linksmai žaidžiančius savo vaikus, galėtumėte pasimėgauti gardžia kava ar kvapnia žolelių arbata, paskanauti įvairių, „Raganėje“ gamintų desertų bei užkandžių. Jeigu pageidausite paįvairinti šventę – Jums pasiūlysime animatoriaus (personažo) programą. Jis padės apjungti visus bendrai veiklai, nuotaikingais žaidimais ir kita vaikams įdomia veikla sukurs linksmą, ypatingą šventės nuotaiką.

„Raganės“ edukacinis gimtadienis – ypatinga kūrybinė šventė visai šeimai ir draugams! Jums siūlome programą, kurios metu vaikai „Pagranduko virtuvėlėje“ išgirs PAGRANDUKO arba VIRTINUKO istoriją, kaip ir iš ko jie yra gaminami, ne tik pamatys, bet ir patys dalyvaus gamybos bei kepimo procese. Po beveik dvi valandas truksiančio „darbo“ virtuvėlėje bei šventinio stalo serviravimo, Jūsų vaikai vaišins Jus ir savo svečius pačių rankytėmis pagamintais gaminiais bei visi kartu linksmai tęsite gimtadienio šventę!

Pasirinkite edukacinę programą „Pagranduko virtuvėlėje“ arba „Mes iškepsim pagranduką…“.

EDUKACINĖ ŠVENTĖ „PAGRANDUKO VIRTUVĖLĖJE“

Pagranduko virtuvėlėje vaikai keps ir dekoruos savąjį Pagranduką bei patys gaminsis šventinius pietus: Bobutės virtinukus, Kiškio varškėtukus ar Dieduko picą. Baigę maisto gamybą, mažieji savarankiškai pasidengs bei pasipuoš savo stalą ir, atsinešę savo rankytėmis pagamintus pietus, gardžiai pasistiprins. Šauniai Pagranduko virtuvėlėje padirbėję ir pasivaišinę vaikai galės linksmai išsišėlti vaikų pramogų kambaryje, taip užbaigdami savo nepaprastą šventę „Raganėje“.

Grupės dydis iki 20 vaikų, trukmė 2 – 2,5 val., kaina – 9,00 Eur/asm., bet ne mažiau kaip 130,00 Eur.

EDUKACINĖ ŠVENTĖ „MES IŠKEPSIM PAGRANDUKĄ…“

Edukacijos metu dalyviai bus žaismingai įtraukti į Pagranduko pasaką ir Virtinuko kilmės istoriją. Vaikai gamins, keps ir puoš savuosius du Pagrandukus, vieną iš kurių pasiūlysime parnešti namo ir pavaišinti namiškius. Virtinukų gamyba ir linksmoji viktorina – antroji programos dalis, leisianti vaikams sužinoti miltų kilmę, jų rūšių įvairovę bei išbandyti skirtingus virtinukų raitymo būdus ir rasti atsakymus į iškilusius klausimus. Susitikimo pabaigoje visų lauks nuotaikingos dainos ir gardūs, savo rankomis pagaminti pietūs linksmų draugų būryje.

Grupės dydis iki 20 vaikų, trukmė 1,5 val., kaina – 6,00 Eur/asm., bet ne mažiau kaip 90,00 Eur.

Švenčiant pas mus – tortas, vaišės ir gėrimai užsakomi kavinėje „Raganė“.

  • Raganė – vaikų pramogų kambarys ir edukaciniai kulinariniai gimtadieniai
  • Adresas: – Sodų g. 3A, Sirutiškis, Kėdainių r.
  • Telefonai: +370 347 41600; +370 676 07967
  • El. paštas: info@ragane.lt
  • Interneto svetainė: http://www.ragane.lt/