„Saulutė vaikams“ prekybos centre „Mada“ – tai 2 vaikų žaidimų ir švenčių kambariai, skirti privačioms, uždaroms šventėms

Abu šie mūsų kambariai – labai spalvingi, su didelėmis žaidimų erdvėmis. Kiekviename iš jų įrengta atskira virtuvėlė bei tualetas.

Pirmasis žaidimų kambarys įkurtas kartu su pieno baru, kuriame galima paskanauti įvairiais desertais, kava, arbata, pieno-ledų kokteiliais, taipogi  įrengta dvigubai didesnė žaidimų erdvė, o žaidimų kambaryje apsigyvenęs bilijardo stalas.

Šalia esantis antrasis mūsų žaidimų kambarys labai erdvus, turi atnaujintą žaidimų įrangos erdvę bei batutą; sceną, skirtą įvairiems personažų pasirodymams bei spektakliukams, kuriuos siūlome švenčiant pas mus gimtadienius.

„Saulutė vaikams“ siūlo ir organizuoja įvairias papildomas gimtadienio paslaugas, tai visų pirma personažai, kurių gausa ir pasirinkimo galimybės labai didelės. Tortus – dirbame su cechu „Mažoji ragainė“, todėl tortų įvairovė bei kokybė aukšto lygio, tėveliams sutaupome laiko ir pinigų, nes atvežimas į mūsų žaidimų kambarius nieko nekainuoja, o tortų kainos kaip ir bet kurioje parduotuvėje. Be abejo tėveliai turi galimybę vežtis ir savo tortus. Taip pat siūlome teminį stalo serviravimą, salės papuošimą, balionus, įvairius desertus, užkandžius, pinatas bei mielas dovanėles vaikams. Šiuo metu „Saulutė vaikams“ siūlo gimtadienio paketus, kurie šventę padaro dar nuostabesne ir spalvingesne, o tėveliai sutaupo laiko bei pinigų.

Laukiame Jūsų adresu Viršuliškių g. 40, PC „Mada“ , 3 aukštas.

 Plačiau apie „Saulutė vaikams“ organizuojamus teminius gimtadienius skaitykite: „Ledo šalies gimtadienis – Let It Go!“

  • „Saulutė vaikams“ – vaikų žaidimų ir švenčių kambariai
  • Telefonas: +370 640 56704
  • El. paštas: info@saulutevaikams.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/saulute.vaikams
  • Interneto svetainė: http://www.saulutevaikams.lt