Ieškai įdomios idėjos gimtadieniui, vakarėliui ar renginiui? Išbandyk Silent Party belaides ausines!

Silent Party belaidės ausinės tinka visiems, kurie nori kiek kitaip praleisti laiką su draugais arba ieško įdomios idėjos vakarėliui arba savo šventei: gimtadieniui, bernvakariui, mergvakariui, vestuvėms, išleistuvėms. Ne tik nustebinsite savo draugus nauja pramoga, bet ir galėsite pamiršti kaimynų skundus dėl per garsiai grojančios muzikos.

Kaip tai veikia?

Tai radijo bangų principu veikiantys prietaisai. Vienu metu tą patį signalą gali girdėti visi vakarėlio dalyviai. Norint, vienu metu gali groti net trys kanalai – tam tereikia išsinuomoti tris siųstuvus. Dažniausiai nuomojame bent du, nors faktiškai pakanka vieno, nes visi šoka pagal vieną muziką.

Pasijungti paprasta – į siųstuvą galima jungtis tiesiai iš telefono arba kompiuterio, arba linijiniu išėjimu iš rimtesnio prietaiso, pvz., CD grotuvo. Kiekvienos ausinės valdomos individualiai – klausytojas gali pats pasirinkti kanalą, reguliuoti garso stiprumą arba išjungti ausines. Tad susikalbėti, net ir smarkiausio vakarėlio įkarštyje – jokių problemų. Fone girdisi tik smagūs šūkčiojimai ir niūniavimas!

KITOKIE POTYRIAI LAUKIA TAVĘS!

Silent Party belaidžių ausinių nuoma kainuoja nuo 69 EUR iki 299 EUR už parą, priklausomai nuo ausinių kiekio.

  • Silent Party – belaidės ausinės kitokiam vakarėliui
  • Telefonas: +370 614 01490
  • El. paštas: info@silentparty.lt
  • Facebook: https://www.facebook.com/SilentPartyLT/
  • Interneto svetainė: http://www.silentparty.lt/