Bendruomenės virtuvės studija – tai jauki studija šventėms ir edukacijoms, kurioje galite švęsti ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų šventes.

Mūsų studija įsikūrusi buvusiame LNK televizijos pastate Lapėse, visai netoli Kauno. Gimtadienio šventėms galime pasiūlyti skanias ir linksmas edukacijas:

1. „Gaminame tortą“ – tai 3 valandų gimtadienio šventė, kurios metu kartu su savo draugais ir konditere išsikepsite purų biskvitą, pasigaminsite saldų kremą ir sukonstruosite gimtadienio tortą, kurį dekoruosite savo pagamintais papuošimais, o vėliau,užpūtę žvakutes, vaišinsitės tortu mūsų jaukioje studijoje.

2. „ Kepu picą“ – tai 3 valandų gimtadienio šventė, kurios metu kiekvienas svečias mokysis ir minkys picos padą pats, rinksis mėgstamus ingredientus ir kurs savo skaniausią picą. Šio užsiėmimo metu atskleisime paslaptį, kaip pagaminti picos padą, kad kepant orkaitėje jos skonis nenusileistu picai keptai krosnyje.

3. „Naminiai makaronai“ – tai 3 valandų gimtadienio šventė, kurios metu kiekvienas svečias pats minkys tešlą ir formuos norimus makaronus. Bus tikrai daug miltų ir puikios nuotaikos.

4. „Finger food“ – 3 valandų gimtadienio šventė paaugliams. Čia sužinosite kaip įdomiai, skaniai ir sveikai numalšinti paauglystės metu užpuolančius alkio priepuolius. Juk taip norisi išbandyti kažką naujo ir paprastai pagaminamo. Mes siūlome išmokti pasigaminti finger food įvairių užkandžių su užtepėlėmis, kurias smagu skanauti tiek bendraujant su draugais, tiek leidžiant vakarą namuose. Šventės metu pasigaminsite:

– Gvakamolę su kukurūzų traškučiais;
– Humusą su alyvuogių duonele ir daržovių lazdelėmis;
– Pomidorų salsą su vištienos piršteliais;
– Įvairių skonių riešutus.

Gimtadienio svečius vaišiname arbata, kava bei stalo vandeniu.

Rezervacijos priimamos telefonu +37065182165 arba el. paštu studija@lmbc.lt