Žaidimų kambarį „Skraiduolis“ kūrėme Jums su meile, apgalvodami kiekvieną detalę. Tad drąsiai galime teigti, kad tai patogumo, estetikos ir komforto derinys.

„Skraiduolyje“ rasite erdvią ir saugiai išplanuotą žaidimų zoną su batutu, dviguba čiuožykla, kamuoliukų baseinu, kliūčių ir virvių ruožais ir vyresniųjų pamėgta „Tarzano“ čiuožykla bei laipynių siena. Mažųjų mūsų lankytojų laukia sūpynės, žaidimų namelis, virtuvėlė, lėlių namelis, traukinukų stalas, mašinytės, įvairūs jau pamėgti bei dar neatrasti lavinamieji žaidimai. Na, o patys mažiausieji galės užsiimti įdomia veikla atskiroje zonoje šalia tėvelių. Kol vaikučiai žais, tėveliai galės ramiai atsigerti kavos, arbatos ar kito mėgstamo gėrimo, pažaisti stalo futbolą ar stalo žaidimų.

Mūsų patalpos renovuotos, įrengta moderni kondicionavimo bei vėdinimo sistema ir WC patalpa, pritaikyta vaikams.

Gimtadieniams ir kitoms privačioms šventėms pasiūlysime ne tik kambario nuomą, bet ir mylimą vaikučio personažą ar įdomią programėlę, dailiai padekoruotą švenčių stalą su gardžiais užkandžiais ir svarbiausia – burnoje tirpstančiu tortu. Šventės akimirkas galės įamžinti vaikų fotografė. Skraiduolyje patogiai sutilps 40 svečių (neskaičiuojant mažylių iki metų).

Laukiame Jūsų atvykstant!

  • Skraiduolis – vaikų žaidimų kambarys
  • Adresas: PC Galaktika, Žemynos g. 18, Vilnius
  • Telefonas ir el. paštas: +370 695 811 00; info@skraiduolis.lt
  • FB paskyra: www.facebook.lt/zaidimukambarysskraiduolis
  • Interneto svetainė: http://www.skraiduolis.lt/