Edukacinės programos vaikų gimtadieniams, krikštynoms ar kitoms šeimos šventėms, taip pat darželio ar mokyklos grupėms, seminarams.

Vaikų edukacijoms siūlome įvairias programas pritaikytas pagal vaikų amžių.

Edukacijas veda visuomenės sveikatos specialistės. Užsiėmimus galime suorganizuoti atvykę pas Jus į svečius, taip pat mūsų jaukioje ir erdvioje studijoje Kauno centre, netoli Kauno valstybinės filharmonijos.

Edukacijos darželinukams (3–7 metų amžiaus vaikams)

Edukacijos susideda iš dviejų dalių:

1. Pirmoji edukacijos dalis skirta pasirinktai sveikatos edukacjos temai. Galimos temos: sveika mityba (pusryčių svarba, cukraus vartojimas (tyrimas), daržovių, vandens nauda), dantukų priežiūra, žmogaus pojūčiai, patyčių prevencija);
2. Antroje užsiėmimo dalyje žaidžiame daug aktyvių žaidimų, kurie skatina vaikų fizinį aktyvumą, bendrystę ir draugystę.

Edukacijos pradinukams (7–12 metų amžiaus vaikams)

1. Sveikatos edukacija su keliavimu į pabėgimo kambarį. Edukacijos metu su vaikais kalbamės apie dantukų priežiūrą, sveiką mitybą, tyrinėjame cukrų ir skaičiuojame, kiek jo yra paslėpta įvairiuose gėrimuose. Edukacijos metu vaikai išbando jėgas ir spręsdami įvairius galvosūkius Pabėgimo kambaryje.

Pabėgimo kambarys
– Šiame galvosūkių kambaryje vaikams reikia spręsti įvairias, su sveikata susijusias užduotis, ieškoti paslėptų užuominų, panaudoti loginį mąstymą ir visus savo kūno pojūčius.
– Tai puiki erdvė lavinti vaikų vaizduotę ir gilinti žinias apie sveikatą.
– Tai išskirtinė edukacijos ar gimtadienio pramoga!

2. Galvosūkiai ir mįslės apie sveikatą ir cukraus tyrinėjimai
Ši edukacinė programa sukurta remiantis šiuo metu sparčiai išpopuliarėjusios ir intelektualios pramogos ,,Pabėgimo kambarys” principu. Programos metu:

  • Vaikus suskirstome į 4 komandas. Kiekviena komanda gauna tam tikros spalvos galvosūkių rinkinį;
  • Visos rinkinyje esančios užduotys ir mįslės yra susijusios su sveikata, todėl vaikai galės ne tik pasitikrinti turimas žinias, bet ir sužinoti kažką naujo;
  • Vaikai, norėdami išspręsti galvosūkius ir įminti visas mįsles, turės ne tik dirbti komandoje, bet ir panaudoti visus savo kūno pojūčius bei loginį mąstymą.
  • Išsprendus visas užduotis yra atliekamas eksperimentas apie cukraus kiekius įvairiuose vaikų pamėgtuose gėrimuose bei aptariama cukraus žala mūsų organizmui.

Žemiau – trumpas video apie programą.

3. Lietuvių liaudies žaidimai ir mįslės
Edukacijos metu kalbėsimės apie lietuvių liaudies žaidimus, aptarsime su kuo siejamas žaidimų atsiradimas, kokia yra žaidimų prasmė. Žaisime daug aktyvių lietuvių liaudies žaidimų taip pat mokysimės dirbti komandoje ir bendradarbiauti. Vėliau jėgas išmėginsime spręsdami šiuolaikines mįsles ir galvosūkius (trumpas filmukas apie šiuolaikinių mįslių edukaciją – nuorodoje viršuje).

Šventinės programos

Programos darželinukams (3–7 metų amžiaus vaikams)
Programos metu žaidžiame daug aktyvių, pagal vaikų amžių pritaikytų, žaidimų. Atliekame eksperimentą, suorganizuojame estafetes ir daug kitų veiklų.

Šventinės programos pradinukams (7–12 metų amžiaus vaikams)

Dažniausiai susideda iš dviejų dalių:
1. Galvosūkių ir mįslių turnyras (jį pamatysite žemiau esančiame video)

2. Antroji dalis yra skirta įvairiems, pagal vaikų amžių pritaikytiems, žaidimams. Atliekame eksperimentą, jei vaikai nori, suorganizuojame estafetes ir daug kitų veiklų.

*Šventės įprastai užsakomos individualiai, sudarant pageidaujamą programą (veiklos sudėliojamos pagal kiekvienos grupės pageidavimus).

Daugiau informacijos tel.+370 699 99415.

Trumpas video apie Galvosūkių ir mįslių turnyrą:

  • Sveiki sveiki – sveiko laisvalaikio studija
  • Adresas: K. Donelaičio g. 78-1, Kaunas
  • Telefonas: +370 699 99415
  • Interneto svetainė: http://www.sveikisveiki.lt/