„Giliuko laboratorijos“ STEAM moksliniai – edukaciniai išvykstamieji renginiai

„Giliuko laboratorija“ organizuoja STEAM mokslines edukacijas, gimtadienius, būrelius ir stovyklas. Čia susijungia gamtos, chemijos, inžinerijos ir technologijų laboratorijos. Vaikai tarsi jaunieji mokslininkai aktyviai dalyvauja mokslinėse programose: atlieka įvairius bandymus, eksperimentus, tiria gamtą, kuria ir programuoja robotus.

Gimtadieniams siūlome:

Mokslinis šou „Žemė – gyvybės planeta“. Vaikai sužinos iš ko sudaryta Žemės planeta, ko reikia, kad Žemėje egzistuotų gyvybė, kas yra oras, atmosfera ir t.t. Visa informacija pateikiama labai žaismingai ir linksmai, o vaikai taps aktyviais dalyviais. Patys vaikai darys visus bandymus ir patirs neišdildomų įspūdžių.

Šventės dalyvių amžius: 6-12 metų
Trukmė: 1,5-2 val.
Kaina: 180 Eur
Dalyvių skaičius: iki 20 vaikų (už papildomą vaiką + 9 Eur ).

OZOBOT robotai. Labai smagūs ir draugiški robotukai nudžiugins net pačius mažiausius šventės dalyvius. Robotus labai paprasta programuoti ir nereikia jokio kompiuterio, jie paklūsta spalvoms ir tam tikriems kodams. Išmokę programuoti robotus vaikai dalyvaus lenktynėse, kurs įvairius judėjimo maršrutus ir užduotis. Užprogramuotas robotukas moka įvairiausių triukų.

Šventės dalyvių amžius: 7-12 metų
Trukmė: 1,5 val.
Kaina: 150 Eur
Dalyvių skaičius: iki 20 vaikų (už papildomą vaiką + 8 Eur ).

  • Giliuko laboratorija
  • Telefonas: +37060639186
  • El. paštas: giliukolab@gmail.com
  • Interneto svetainė: http://www.giliukolab.lt