Stebuklingi draugai – tai šventės gamtoje, asistuojant gyvūnams.

Draugiški, edukacinio ir pramoginio pobūdžio veikloms paruošti gyvūnai Jūsų šventei suteiks ypatingų emocijų.

Siūlome keletą jau paruoštų šventės scenarijų:

Piratų lobio paieškos

Gimtadienio dalyvių lauks keturkojų, vieną gražią dieną nusprendusių tapti piratais, komanda. Jų lydimi leisimės į lobio paieškas. Išklaidžiojus miškus, išbraidžiojus pelkes ir pievas, įveikus visus iššūkius, įminus visas užuominas, ramiai pasidalinsime lobį, užkąsime ir imsimės žaidimų bei kitų aktyvių veiklų.

Gyvūnų užkalbėtojų mokykla

Ar teko kada nors įtikinti tikrą ožką? O gražiuoju susitarti su asilu? Sukurti šokį su šunimi? Jei ne, tai šis gimtadienis – puiki proga išbandyti jėgas. Gimtadienio metu išsiaiškinsime tinkamo bendravimo su gyvūnais principus ir išbandysime juos praktiškai – laukia daug aktyvių užduočių, estafečių, komandinių žaidimų, kuriems asistuos draugiški ir specialiai paruošti gyvūnai.

Pojūčių detektyvai

Išsiaiškinsime, kokie gi mūsų pojūčiai, aptarsime, kaip pasaulį jaučia skirtingi gyvūnai, pabandysime patys juos pajausti, ir imsimės veiklos. Smagios komandinės užduotys, neįprastos patirtys ir šiek tiek adrenalino.

Miško dvasių gimtadienis

Miško dvasios užkerėjo tortą, ir šis pradingo. O koks gi gimtadienis be jo? Laimei, Stebuklingi draugai turi planą, kaip suminkštinti jų širdis. Laukia daug smagių užduočių, pažintys su miško būtybėmis bei toteminiais augalais, šiek tiek burtų, smagūs gyvūnus imituojantys pratimai ir, žinoma, keturkojai treneriai.

Jei gimtadienio šventei turite savų idėjų – gimtadienio programą galime kurti drauge.

Norite atšvęsti ne tik gimtadienį? Turime parengę ir kitų švenčių programas.

Laukiame Jūsų Stebuklingų draugų sodyboje (36 km. nuo Kauno, Šakių rajonas).