„ŠventėsVaikams.lt“ komanda siūlo analogų Lietuvoje neturinčią elektroninę parduotuvę-vaikų švenčių krepšelius.

El. parduotuvėje SventesVaikams.lt išsirinksite šaunią šventinę atributiką: teminį indų serviravimą – su vaikų pamėgtais herojais, arba vardinę – sumaketuosime ir pagaminsime puodelius, lėkštutes ir kitą atributiką su Jūsų vaiko vardu ar kita norima tematika.

Siūlome vaikiškus karnavalinius kostiumus, kuriuos galite įsigyti ar išsinuomoti. Šventiniai kostiumai tinka įvairioms progoms: vaikų gimtadieniams, kalėdiniams vakarėliams, darželio išleistuvėms ir kitoms šventėms.

Organizuojame gimtadienius vaikams daugiau nei 10 metų, todėl per daugelį metų kauptą patirtį sukūrėme sistemą, palengvinančią tėveliams planuojantiems vaiko gimtadienį. Analogų Lietuvoje neturinti el. parduotuvė parduotuvė, kurioje gali sukomplektuoti viską ko reikia vaiko šventei – nuo šventės vietos iki smulkiausių detalių, vaikiško kostiumo ar teminio serviravimo.

 Plačiau apie  elektroninę ŠventėsVaikams.lt parduotuvę skaitykite – „Vaiko gimtadienis pirkinių krepšelyje!“

Mūsų prekes galite apžiūrėti ir gyvai – laukiame Jūsų Vilniuje, Viršuliškių g. 40, PC „Mada“ ir Panevėžyje, Klaipėdos g. 143A, PC „Babilonas“.

Norime Jums padovanoti nuolaidos kodą SAULYTĖ, su kuriuo balandžio 7-17 dienomis galėsite įsigyti šventinės atributikos su 10-20% nuolaida!

 

  • Šventės vaikams – viskas, ko reikia vaiko šventei
  • Stacionarių parduotuvių adresai: Vilniuje, PC „Mada“ ir Panevėžyje, PC „Babilonas“
  • El. paštas: info@sventesvaikams.lt
  • Telefonas: +370 685 79722
  • Interneto svetainė: http://www.sventesvaikams.lt