Linksmieji pasakų personažai, spektakliukai, kostiumų nuoma vaikams, spalvingosios pinjatos, batutai nuomai – išrinkite smagiausią pramogą vaikų šventei!

Linksmieji pasakų personažai Jūsų vaiko šventei

Smagūs šokiai, dainos ir žaidimai, šilti apsikabinimai, gražiausios nuotraukos bei vaiko džiaugsmas – atkeliaus kartu su vienu iš šių personažų.
Siūlome teminius pasakų personažus vaikų šventėms, kiekvienas personažas turi individualią progamą, pritaikytą jo kuriamam personažui.
Taip pat, turime tris neįtikėtinai mielus, gražius ir draugiškus minkštus personažus!!! Jie patiks kiekvienam, o vaikams bus neapsakomas džiaugsmas apkabinti vieną iš šių draugų.

Tikra šventės puošmena vaikiškas spektakliukas – esame paruošę 9 vaikiškus spektakliukus: „Katinas Murkis“, „Klounas Vytukas“, „Pelenė“, „Pepė Ilgakojinė“, „Princesė ir Burundukas“, „Žaisliukų istorija“, „Raudonkepuraitės kelionė“, „Jonukas ir Gretutė“, „Karlsonas ir Mažylis“.

Siūlome vaikiškus karnavalinius kostiumus, kuriuos galite įsigyti ar išsinuomoti. Šventiniai kostiumai tinka įvairioms progoms: vaikų gimtadieniams, kalėdiniams vakarėliams, darželio išleistuvėms ir kitoms šventėms.

Reikia kažko netikėto Jūsų vaiko gimtadieniui? Pinjata – puikus pasirinkimas, tai iš kartono pagamintas tuščiaviduris žaislas, pripildytas saldainiais, mažais žaisliukais ar kitomis gėrybėmis, kuris šventės metu yra sudaužomas lazdele. Pinjatas galima pagaminti skirtingų formų, dydžių ir tematikų. Žaislas gali būti naudojamas kaip šventės dekoracija, kuri vėliau virsta linksmu žaidimu. Labai pagyvina šventę, vaikai juk dievina staigmenas.

Taip pat siūlome Jūsų vaiko šventę paįvairinti mūsų batutais „Varlytė“ bei „Džiunglės“. Batutus pristatome į Jūsų vietą ir paruošiame naudojimui, atvažiuojame juos pasiimti. Jums tereikia pasirūpinti vieta ir elektros prisijungimu.

 

  • Šventės vaikams – viskas, ko reikia vaiko šventei
  • El. paštas: info@sventesvaikams.lt
  • Telefonas: +370 685 79722
  • Interneto svetainė: http://www.sventesvaikams.lt