UAB „Krido“ – įmonė, teikianti aukščiausio lygio maitinimo ir aptarnavimo paslaugas

Restoranai „Pas Tą“, „Bokšto Vartai“, „UNTOLD“ savo svečius lepina ne tik nuolatinėmis naujienomis valgiaraštyje, ypatingais pasiūlymais ir pramogomis, bet ir suteikia galimybę užsisakyti skanėstų Jūsų šventei.ų Jūsų šventei.

Gyvenimas kupinas svarbių akimirkų, vertų paminėti, tad norisi, kad tokią dieną viskas būtų nepriekaištinga ir keltų kuo mažiau rūpesčių. Mėgaukitės bendravimu su artimaisiais, o skaniu maistu ir profesionaliu aptarnavimu svarbią Jums dieną pasirūpins mūsų kolektyvas.

Mūsų pastangos ir profesionalumas tikrai pranoks Jūsų lūkesčius! Skanus ir patraukliai atrodantis maistas tikrai papuoš Jūsų šventę ir paliks neišdildomą įspūdį. Pasirūpinsime ne tik valgiaraščiu, bet ir stalo bei aplinkos dekoravimu – tai suteikia šventei savitą stilių bei atmosferą. Trokštantiems originalios šventės, galime surengti teminius vakarėlius.

Restoranuose „Pas Tą“ (Saulėtekio al. 43 ir Didlaukio g. 80A, Vilnius) mažieji, padedami kepėjų, gali patys sau išsikepti picą, pažaisti ir papramogauti. O jei nuspręsite šventę daryti namuose, gamtoje ar sodyboje, Jums tereikės atvykti pasiimti skanėstus arba mes galime pristatyti patiekalus į Jūsų nurodytą vietą.

Kolektyvas visuomet vadovaujasi principu – gaminti su meile kiekvienam. Rinktis tikrai yra iš ko – užkandžiai, vieno kąsnio sumuštinukai, salotos, karštieji patiekalai, plonapadės bei storapadės picos, desertai ir kiti skanėstai. Platus pasirinkimas leis išsirinkti mėgstamiausius patiekalus tiek tėveliams, tiek vaikams. Juokaujame, kad norimą patiekalą iš gausaus mūsų asortimento gali išsirinkti ir studentas, ir prezidentas.

  • Restoranas-picerija „Pas Tą" – Saulėtekio al. 43, Vilnius; tel. +37067625559, el. paštas pasta@krido.lt
  • Restoranas-picerija „Pas Tą" – Didlaukio g. 80A, Vilnius; tel. +37068646238, el. paštas inga@krido.lt
  • Restoranas „Bokšto Vartai“ – Bokšto g. 2, Vilnius; tel. +37067757240, el. paštas bokstovartai@krido.lt
  • Restoranas „UNTOLD“ – Žalgirio g. 90, Vilnius; tel.: +37060901445, el. paštas diana@untold.lt
  • Interneto svetainė: http://www.pastakrido.lt