PADOVANOKITE VAIKUI GIMTADIENIO ŠVENTĘ ETNOGRAFINĖJE PAJŪRIO ŽVEJO SODYBOJE!

TEMA:     ŽVEJO NUOTYKIAI: BE VANDENS PRIE VANDENS.
DALYVIAI:     skirta 6-12 m. vaikams, bet laukiami ir jų tėveliai.
VIETA:    Etnografinė pajūrio žvejo sodyba.
TRUKMĖ:     1 akad. val. mūsų šventinė edukacinė programa, 1 akad. val. – jūsų vaišėms.

GIMTADIENIO ŠVENTĖS ORGANIZUOJAMOS TIK GEGUŽĖS-RUGPJŪČIO MĖN. PENKTADIENIAIS, ŠEŠTADIENIAIS IR SEKMADIENIAIS.

EDUKACINIS GIMTADIENIS ŽVEJO NUOTYKIAI: BE VANDENS PRIE VANDENS.

KĄ VEIKSIME?
Mūsų laukia smagus susitikimas su senojo žvejo anūke, kuri rado senelio užrašus, pasakojančius 100 metų senumo istorijas apie žvejo gyvenimą, buitį, papročius. Anūkei nutiko bėda: kartą užrašų lapeliai išplyšo, išsibarstė, ir tapo nebeaišku, kur daugybės istorijų, žaidimų, dainų pradžios, o kur pabaigos. Mums teks akimirkai tapti žvejais ir leistis į nuotykių kelionę be vandens prie vandens bei atrasti teisingas istorijų pabaigas.

AR ŽINOJOTE?
Jei pavasarį pamatei pirma varlę, žvejybos metai bus prasti, jeigu gandrą – geri. Jei einant žvejoti kas nors palinkėjo geros žvejybos – KAS NUTIKS? Žydint ievoms, neršia kuojos, plaukiant rugiams – KAS?, žydint linams – KAS?

AR MĖGSTATE STAIGMENAS?
Koks gimtadienis be staigmenų. Jei padėsim žvejo anūkei teisingai suklijuoti užrašų knygutės lapelius,  skaidydami lapeliuose esančius pirmus žodžius, atrasime nuorodą, kur paslėptas žvejo palikimas, kuris ir taps SUKAKTUVININKO DOVANA.

Edukacinis gimtadienis žvejo nuotykiai organizuojamas esant palankioms oro sąlygoms.

PADOVANOKITE VAIKUI GIMTADIENIO ŠVENTĘ DELFINARIUME!

TEMA:     LENKTYNĖS SU DELFINAIS!
DALYVIAI:     skirta 6-12 m. vaikams, bet laukiami ir jų tėveliai.
VIETA:    Delfinariumas.
TRUKMĖ:     1 akad. val. mūsų šventinė edukacinė programa.

Dėmesio – vaikų gimtadieniai delfinariume organizuojami nuo spalio iki birželio pradžios, vasarą su delfinais kviečiame susitikti aplankant jų pasirodymus.

EDUKACINIS GIMTADIENIS LENKTYNĖS  SU DELFINAIS!

KĄ VEIKSIME?
Tyrinėsime delfinų žvaigždyną, aiškinsimės šuns ir delfino santykius, tikrinsime žmogaus ir delfino ištvermę, mokysimės delfinų kalbos. KAIP TAI DARYSIME?  Eisime lenktynių su delfinais, žaisime kaip delfinai, piešime kaip delfinai, sportuosime kaip delfinai, šypsosimės kaip delfinai.

AR ŽINOJOTE?
Delfinai kaip ir žmonės gali būti įvairių profesijų. Delfinai – narai, delfinai – žvalgai, delfinai – pasieniečiai, delfinai – gelbėtojai, delfinai – gydytojai. Vieną šių profesijų ir mes išbandysime!

AR MĖGSTATE STAIGMENAS?
Delfinai labai myli vaikus. Tad visų sukaktuvininkų, kurie pasirinks gimtadienio šventę atšvęsti kartu su delfinais, lauks staigmena – PAČIŲ DELFINŲ SUKURTA DOVANA.

Dėmesio – vaikų gimtadieniai delfinariume organizuojami nuo spalio iki birželio pradžios, vasarą su delfinais kviečiame susitikti aplankant jų pasirodymus.

 

 

  • Lietuvos Jūrų muziejus
  • Adresas: Smiltynės g.3, Klaipėda, LT-93100
  • Telefonas: +370 46 492251; +370 659 61497
  • El. paštas: edukacija@muziejus.lt
  • Interneto svetainė: http://www.muziejus.lt