Jūsų šventė – mūsų šventė! Švęskite gimtadienį pas mus ir mes padovanosime jums nepamirštamas akimirkas, kupinas kruopščiai apgalvotų mielų smulkmenų. Pasirūpinsime ne tik indais/įrankiais, bet ir šventiniais užkandžiais, gėrimais bei dangiškais saldumynais.

Šventės metu linksmintis galėsite ne tik pasirinktame namelyje, bet ir naudotis kitomis Cosmos Place erdvėmis (projekcijų kambarys, laipiojimo siena, šviesos ir garso siena, grojančios virvės, laiptų namas, kamuoliukų baseinas, kreivi veidrodžiai, minkštasis kambarys). Mažesnėms kompanijoms paruošėme blizgantį ir kiliminį namukus, o didesnėms – medinį! Sunku išsirinkti? Prireikus transformuosime edukacinį kambarį ir paruošimę jį jūsų šventei. O kad šventė taptų ypatinga ir neužmirštama, siūlome užsisakyti vieną iš mūsų gimtadienio programų:

 • GIMTADIENIS SU CUKRINE VENERA
  Iš kosmoso platybių nužengusi smaližė Venera įtrauks vaikus į linksmą ir įdomią kelionę po saldainiais kvepiantį kosmosą. Ji pasipuošusi karameliniais karoliais, o jos geriausias draugas – cukraus debesėlis. Venera – pozityvumo ir geros nuotaikos užtaisas, praskaidrins dieną visiems smaližiems, esantiems šalia. Programa rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Kiekvienam gimtadienio dalyviui dovanojama cukraus vata!
 • GIMTADIENIS SU PASLAPTINGUOJU FOBU
  Sveiki atvykę į paslaptingą, kupiną pokštų ir stebuklų Fobo buveinę. Šis Marso palydovas – tikras nuotykių ieškotojas, dienų dienas tyrinėjantis kosmoso platybes. Pasitelkęs savo išradingumą gudruolis Fobas kartu su vaikais narplios pačius keisčiausius kosmoso reiškinius.Kadangi jis ne tik gudrus, bet ir vikrus, aktyvių žaidimų čia taip pat netruks.Programa rekomenduojama vaikams nuo 5 metų .Kiekvienam gimtadienio dalyviui dovanojamas kosmoso morengas ant pagaliuko!
 • GIMTADIENIS SU BALTĄJA NYKŠTUKE ERIDE
  Eridė – nykštukinė planeta, turinti stulbinamai išraiškingą balsą. Nors Eridė ir mažiausia kosmoso gyventoja, tačiau jos širdis beribė kaip ir pats kosmosas. Ji išskirtinė planeta, nuo kurios veido neišnyksta miela šypsena. Kai reikia geros muzikos, gali visada pasikliauti Eride, nes ji dienų dienas leidžia laiką šokdama ir dainuodama kartu su šauniaisiais kosmoso gyventojais. Programa rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Kiekvienam gimtadienio dalyviui dovanojamas mini biskvitinis žmogeliukas ant pagaliuko!
 • GIMTADIENIS „GYVYBĖ ŽEMĖJE“
  Gimtadienio metu vaikai turės progą tapti mokslininkais paleontologais! Ištirti egzistavusias gyvybės formas, gyvenusias Cosmos erdvėje bei pasigaminti dinozauro fosilijos modelį. Bet prieš tai ne tik išsiaiškins, kaip atsirado saulės sistema, susipažins su gyvūnijos ir augalijos evoliucija (nuo gyvybės atsiradimo iki šių dienų), bet suskaičiuos ir tikrąjį mūsų planetos amžių. Programa rekomenduojama vaikams nuo 6 metų.
 • GIMTADIENIS SU COSMOS ŽEMĖLAPIU
  Gimtadienio metu animatorius (-ė) užims vaikus įdomia, pagal jų amžių, nuotaikas ir aktyvumą pritaikyta veikla: narplios paslaptingą kosmoso šalies žemėlapį, pasakos nutrūktgalviškas istorijas, žais nuotaikingus žaidimus. Vaikai susipažins ne tik su kosmoso taisyklėmis, bet ir bus įšventinti į kosmonautų gretas! O, gimtadienį vainikuos ne kas kitas, kaip padūkęs kosmoso šalies šokis! Programa rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.
 • COSMOS Place – žaidimų kambarys/ / gimtadienio šventės/ / edukacija
 • Adresas: Lakūnų g. 24, Vilnius; Darbo laikas: I-V 15:00-21:00, VI-VII 11:00-20:00
 • Telefonas ir el. paštas: +370 616 82888; vilnius@cosmos.place
 • Instagram ir Facebook: https://www.instagram.com/cosmos.place/; https://www.facebook.com/cosmosplacelietuva/
 • Interneto svetainė: http://vilnius.cosmos.place/