ZuZu – tai naujas, jaukus ir stilingas vaikų žaidimų kambarys bei erdvė pramogauti, švęsti gimtadienius ar kitas šeimos šventes, dalyvauti įvairiuose renginiuose ir tiesiog bendrauti.

Čia įsikūrusi ir pirmoji specializuota vaikų kirpyklėlė Panevėžyje, kur vaikų dėmesį patraukia originalios žaismingos kirpimosi kėdutės, kirpdamiesi vaikai gali žiūrėti animacinius filmukus, todėl vaikučiams tai – linksmas ir smagus užsiėmimas.

Atvykus į žaidimų kambarį-kirpyklėlę jus pasitiks kambario šeimininkė – spalvingoji papūgėlė Zuzu. Čia rasite ne tik visų vaikų mėgstamą žaidimų aikštelę su batutu, čiuožykla, spalvotų kamuoliukų jūra, bet ir didelę piešimo lentą, sceną, krepšinio lanką bei daugybę įvairių žaislų ir edukacinių priemonių. Čia kiekvienas vaikas ras sau mėgstamą veiklą, o tėveliai – jaukią vietelę poilsiui. Užsisakius asmeninę šventę, ji rengiama tik jums – visa kambario erdvė ir darbo laikas neribojami! Esant poreikiui mes pasirūpinsime animatoriumi, šventinės atributikos užsakymu ir kambario papuošimu.

ZuZu – linksma kiekviena diena!