Švęskite vaikų gimtadienius ir krikštynas GREEN TOWN komplekse, esančiame tarp Vilniaus ir Kauno. Tai vieta, kur susitinka draugai ir giminingos sielos, kur niekad nesibaigia puiki nuotaika ir linksma ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Skiriame individualų dėmesį kiekvienam, todėl galime sukurti ypatingą šventę pagal Jūsų pageidavimus (nuo pritaikyto meniu iki specialios tik Jūsų šventei skirtos erdvės).

Pas mus galite rinktis savo šventei tinkamą erdvę iš 3 salių, 4 lauko pavėsinių, įstiklintos ir atviros terasų, pagrindinio restorano su privačiomis erdvėmis.

Jeigu šventę švęsite pagrindiniame restorane, vaikai nenuobodžiaus, nes galės žaisti žaidimų kampelyje, esančiame restorano erdvėje.

Džiaugiamės, kad vaikams pas mus ypač patinka, nes turime mini zoologijos sodelį, kuriame galima ne tik paglostyti lamas ir danielius, bet ir juos pamaitinti, taip pat pagal pageidavimą galima švęsti šventę šalia gyvūnų (tokiu atveju reikėtų rinktis greta zoologijos sodelio esančias pavėsines). Taip pat vaikai gali žaisti netoliese esančioje žaidimų aikštelėje. Jeigu norėtumėte dar pramogų, Jūsų šventėje galėtų dalyvauti animatoriai, kurie gali piešti vaikams ant veidukų, kurti įvairiausias figūras iš balionų ir kitaip džiuginti Jūsų mažuosius.

Mūsų komplekse kiekvienas suras, ką veikti. Galime pasiūlyti:

– didelę ir sutvarkytą teritoriją;
– skandinaviško stiliaus erdvias sales, kuriose telpa nuo 30 iki 60 svečių;
– VIP salę su biliardo stalu;
– viešbučio paslaugas;
– įvairaus dydžio terasų ir pavėsinių;
– pirtį su kubilu;
– futbolo, krepšinio ir tinklinio aikštes;
– žvejybos pramogas.

Vaikai čia taip pat tikrai nenuobodžiaus, nes jų laukia:

  •     vaikų meniu;
  •     žaidimų kampelis restorano erdvėje;
  •     mini zoologijos sodelis (lamos, danieliai);
  •     lauko žaidimų aikštelė;
  •     pripučiamas batutas (vasaros metu);
  •     animatorė (vasaros metu).

Jei norėtumėte, galime Jūsų šventei pasitelkti ir įvairius partnerius, kurie padėtų nuo šventės dekoravimo iki renginio vedimo ir įvairiausių pramogų vaikams ir suaugusiems (tarakonų lenktynės, stalo žaidimai ir kt.).