Mažiesiems nuotykių ieškotojams siūlome nepamirštamas pramogas kartu su geriausiais žmogaus draugais

Siūlome kelis paruoštus Jūsų šventės scenarijus:

1. LOBIO IEŠKOTOJAS. Išsiaiškinsime, kaip skaityti žemėlapį ir kaip veikia kompasas. Gausite žemėlapį su nuorodomis ir lipsite į medžius, tyrinėsite labirintą, atliksite smagias komandines užduotis kartu su dresuotais šuneliais. Pažindinsitės su supančia gamta. Įveikę užduotis, iš gražiausių radinių kursite savo lobį. Jubiliato laukia atminimo dovanėlė – prisiminimas.

2. JAUNASIS VADAS. Susipažindinsime su egzistavusiomis bei iki šių dienų išlikusiomis Šiaurės Amerikos indėnų gentimis, jų vardų reikšmėmis, gyvūnų reikšme jų gyvenime, totemais bei kaukėmis. Pasipuošime plunksnomis, išpiešime pasirinktas kaukes. Pramogauti padės nuostabūs sibiro haskių veislės šunys. Vėliau gaminsime sapnų gaudyklę arba piešime apsaugančius totemus. Renginio pabaigoje jaunojo vado laukia jauki dovanėlė – prisiminimas.

Galima kartu, atsižvelgiant į dalyvių amžių, pomėgius bei svečių skaičių sukurti individualizuotą programą. Pagal pageidavimą galima įtraukti sveikų užkandžių gaminimą, laužo kūrimą, šaudymą iš lanko, estafetes su šuneliais.
Trukmė iki 1,5 valandos.

Kviečiame į svečius (Kauno rajonas) arba atvykstame pas Jus (mums atvykus į svečius ne visos programos dalys gali būti išpildytos, galimybės aptariamos asmeniškai).

Esant poreikiui, pasirūpiname šventės įamžinimu, rekomenduojame fotografą.