Siūlome išbandyti naujausias VR technologijas! Nustebinti sugebėsime kiekvieną, linksmas akimirkas ir nepamirštamus įspūdžius garantuojame!

Virtualios realybės nuotykius galite patirti atvykę į mūsų virtualų kambarį, kuris yra pirmasis ir didžiausias Klaipėdoje, arba užsisakyti visą įrangą į savo namus ar kitą pasirinktą šventęs vietą.

Įrangos nuoma parai

Nesinori eiti iš namų, bet norisi pramogų? Užsisakykite įrangą į namus, galėsite nustebinti vaikus, draugus ir artimuosius. Mes atvežame įrangą, sumontuojame, apmokiname, o kitą dieną Jūs gražinate. Rekomenduosime žaidimus iš TOP žaidžiamiausių arba galėsite patys išsirinkti, iš daugiau nei 100 žaidimų.

Viskas ko reikia:
1. Elektros prieiga.
2. Televizorius.
3. Kuo daugiau vietos žaidžiančiajam (minimali erdvė 2x2m).

Nuo šiol pas mus galite išsinuomuoti ir naujausius belaidžius akinius, kurių žaidimai yra integruoti pačiuose akiniuose ir galite žaisti net lauke. Galėsite judėti nevaržomi laidų, labai paprasta naudotis ir patogu. Atvažiuojate, pasiimate ir kitą dieną gražinate.

Įrangos nuoma renginiams

Mes galime atvykti į bet kurią Jūsų šventės vietą visoje Lietuvoje. Atvykęs asmuo pasirūpins viskuo, bus atsakingas už įrangos pajungimą, žaidimų atrinkimą ir pritaikymą pagal poreikius. Per trumpą laika gaunate geriausius VR įspūdžius su papildomais efektais. Taip pat pagal poreikį galite užsisakyti ir kelis įrangos komplektus.

*Dėl kainų ir sąlygų galite kreiptis mūsų tel.nr. +37063619509
Norint apsilankyti mūsų virtualiame kambaryje būtina išankstinė registracija telefonu.

Naujiena! Tiems, kas nori dar stipresnių pojūčių !Galėsite išbandyti 5D judančią platformą, išsilaikyti bus tikrai sunku, o papildomi efektai: vėjas, vibracija, nestabilumas, sukuria tikroviškumo jausmą. Pramogą rekomenduojame išsinuomoti: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, įmonės vakarėliams ar kitoms šventėms.

5D judančią platformą išbandžiusi mergaitė sakė, kad jausmas kaip tikrose karuselėse, kai važiuoji ir šauki iš baimės! Labai patiko, nori dar kart:

Virtualių išbandymų tėveliai dažnai bijo labiau nei vaikai: