Esame pirmasis ir didžiausias virtualus kambarys Klaipėdoje. Siūlome išbandyti naujausias VR technologijas!

Atvykite išbandyti virtualią realybę! Pas mus galėsite pasinerti į adrenalino kupiną kelionę, pajusti skrydžio laisvę, išmokti slidinėti, nugalėti zombių armiją, įveikti aukščio baimę ar išbandyti daug kitų žaidimų.

Nustebinti sugebėsime kiekvieną, linksmas akimirkas ir nepamirštamus įspūdžius garantuojame!

Vaikų gimtadieniai!

Vis dar nesugalvojote, kur atšvęsti vaiko gimtadienį? Nusibodo švęsti įprastame žaidimų kambaryje?

Švęskite virtualiame kambaryje! Vaikams ši pramoga ypač patiks! Užsisakant gimtadienį pas mus galėsite pramogauti net 4 VR akinių poromis, taip pat galėsite žaisti su Xbox, Playstation, Nintendo ar Kinect kompiuteriais. Kiekvienas vaikas ras sau tinkamą žaidimą ir pramogą. Galėsite pasportuoti, pašokti, pasivažinėti karuselėmis, paslidinėti, pašaudyti, paskraidyti ir išbandyti daug kitų žaidimų.

Greitu metu pas mus atkeliauja naujiena! Užsisakę švęsti vaikų gimtadienį mūsų virtualiame kambaryje galėsite išbandyti 5D judančią platformą. Jos pagalba, viskas atrodo, dar tikroviškiau ir baisiau.

  • Švenčiantiems siūlome atsinešti savo vaišių, galėsite ne tik pramogauti, bet ir stebėti savo draugus, linksma yra ne tik žaisti, bet ir stebėti.
  • Vaikų skaičiaus neribojame, bet visuomet rekomenduojame optimalų laiką, kad užtektų papramogauti visiems.
  • Pramoga skirta nuo 6 metų.

Kitos šventės

Kviečiame švęsti visas šventes mūsų Virtualių pojūčių kambaryje! Gimtadienius, bernvakarius, mergvakarius, įmonės vakarėlius ar kitas šventes.

Įrangos nuoma parai

Nesinori eiti iš namų, bet norisi pramogų? Užsisakykite įrangą į namus, galėsite nustebinti vaikus, draugus ir artimuosius. Mes atvežame įrangą, sumontuojame, apmokiname, o kitą dieną Jūs gražinate. Rekomenduosime žaidimus iš TOP žaidžiamiausių arba galėsite patys išsirinkti, iš daugiau nei 100 žaidimų.

Viskas ko reikia:
1. Elektros prieiga.
2. Televizorius.
3. Kuo daugiau vietos žaidžiančiajam (minimali erdvė 2x2m).

Nuo šiol pas mus galite išsinuomuoti ir naujausius belaidžius akinius, kurių žaidimai yra integruoti pačiuose akiniuose ir galite žaisti net lauke. Galėsite judėti nevaržomi laidų, labai paprasta naudotis ir patogu. Atvažiuojate, pasiimate ir kitą dieną gražinate.

Įrangos nuoma renginiams

Mes galime atvykti į bet kurią Jūsų šventės vietą visoje Lietuvoje. Atvykęs asmuo pasirūpins viskuo, bus atsakingas už įrangos pajungimą, žaidimų atrinkimą ir pritaikymą pagal poreikius. Per trumpą laika gaunate geriausius VR įspūdžius su papildomais efektais. Taip pat pagal poreikį galite užsisakyti ir kelis įrangos komplektus.

*Dėl kainų ir sąlygų galite kreiptis mūsų tel.nr. +37063619509
Norint apsilankyti mūsų virtualiame kambaryje būtina išankstinė registracija telefonu.

Aktyvūs nuotykiai virtualioje realybėje:

 

Per vaikų gimtadienius ir tėveliams smagu išbandyti virtualią realybę: