edu2 – kūrybiško ugdymo žaislai

Mes kuriame ir gaminame lavinamuosius žaislus ir priemones, kurios įkvepia 2-8 metų vaikus kurti, žaisti ir pažinti.

Jos stimuliuoja vaizduotę ir skatina saviraišką, lavina loginio ir kūrybiško mąstymo gebėjimus, stiprina pasitikėjimą savimi.

Kartu sukurkime aplinką, kurioje vaikai galėtų drąsiai svajoti!

Visas naujienas rasite mūsų svetainėje www.edu2.lt arba kataloge https://issuu.com/innospark/docs/edu2-catalog

Mūsų žaislus jau galite išsinuomoti vaikų šventei, savaitgaliui arba paprastai dienai, kurią norisi paversti nepaprasta.

Daugiau kūrybiško žaidimo idėjų pamatykite mūsų Instagram paskyroje @edu2toys!

Populiariausieji:

edu2 šviesos staliukas
Šviesa turi nepaprastų galių! edu2 staliuko šviesa padeda pritraukti vaiko dėmesį ir jį išlaikyti, kurią ypatingą įspūdį, paryškina vaizdą. Ant staliuko vaikai galo piešti tirštais dažais, žaisti su smėliu, tyrinėti persišviečiančius medžių lapus ar stiklinius akmenėlius. Išlaisvinkite vaizduotę ir kurkite laisvai!

Tetrikubas – tai minkštas ir linksmas baldas-konstruktorius, lavinantis vaiko kūrybingumą ir kviečiantis smagiai pasiausti. Kubą galima transformuoti į daugybę formų: nuo fotelio iki lovelės, nuo labirinto iki kosminio laivo – viskas priklauso nuo vaiko norų ir beribės fantazijos.

edu2 sensorinė žaidimų širmelė ypač patinka vaikams, mėgstantiems žaisti „namus“ arba turėti savo atskirą erdvę. Mažiausiems patiks tiesiog perdėlioti spalvingus veltinius kamuoliukus iš vienos skylutės į kitą. Žaidimai su edu2 širmele skatina saviraišką, lavina vaizduotę, smulkiąją motoriką. Prakišdami pro skylutes įvairiaspalves medžiagas, veltinius kištukus, popierių, virveles, vaikai mokysis pažinti spalvas, ilgius, formas, skaičius.

Orams sušilus visi skuba į lauką! Vaikams turbūt daugiausiai džiaugsmo teikia galimybė žaisti su įvairiomis medžiagomis. Skaidrus sensorinis žaidimų staliukas KOPA yra skirtas vandens bei smėlio sensoriniams žaidimams. Skiriamoji bangelė atskiria dvi ertmes, tad vienoje pusėje galite žaisti su vandeniu, o kitoje – smėliu.

  • edu2 – kūrybiškam laisvalaikiui
  • Telefonas: +370 699 96092
  • Pinterest: www.pinterest.com/edu2play
  • FB paskyra: www.facebook.com/edu2play
  • Interneto svetainė: http://www.edu2.lt