Šaunūs vaikų gimtadieniai „Zebriuko namuose“!

Pavargote nuo ruošimosi vaiko gimtadieniui? Gal lauke blogas oras, bet namie nesinori švęsti, nes nėra daug vietos mažiesiems žaisti? O gal norite surengti vaikui įsimintiną gimtadienio šventę ir pritrūkote įdomių idėjų? Leiskite jums padėti surengti nuotaikingą gimtadienio šventę vaikui.

Žaidimų kambaryje vaikai galės pažaisti su ten esančiais žaislais, piešti, šokti, atlikti tam tikras užduotis ir nuveikti daug kitų linksmų, įdomių dalykų.

Šiltuoju metų laiku šventes galima švęsti mūsų uždarame kiemelyje – išsikepti kepsnių ant atviros ugnies, pasidengti vaišių stalą gryname ore, vasarą – pasipliuškenti baseiniukyje. Mūsų gimtadieniai gali būti net ir su nakvyne!

Gimtadienius rengiame įvairiomis temomis: kulinarinį, olimpinių žaidynių, prancūzišką, Ledo šalies, negyvenamos salos ir t.t. Dainuojame karaoke, spraginame spragėsius.

Taip pat organizuojame kitas šventes – krikštynas, suaugusiųjų gimtadienius, mokyklos/darželio išleistuves, rengiame edukacinius užsiėmimus ir stovyklas.

Galime išdekoruoti žaidimų kambarį pagal pasirinktą tematiką, pagaminti kvietimus, diplomus, laikraštukus, saldainiams popieriukus su nuotraukomis.

Norintiems įamžinti pačias gražiausias šventės akimirkas rekomenduojame puikų fotografą.

Jei turite kitų idėjų ir Jums reikia pagelbėti jas įgyvendinti, mes visada pasiruošę Jums padėti ir surengti ypatingą šventę.

  • Zebriuko namai – Klaipėdos r. sav., Slengių k. (šalia Sendvario seniūnijos), Saulės g. 9
  • Telefonas: +370 618 85298
  • El. paštas: m_bartkute@yahoo.com
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/Zebriuko-namai-187445514781879/
  • Interneto svetainė: http://zebriukonamai.lt