švęsti kviečia kakės makės pasaulis kaune

Švęsti kviečia „Kakės Makės Pasaulis“ Kaune!

700 kvadratinių metrų pramogų – štai, kas laukia mažųjų kauniečių, švenčiančių gimtadienį pramogų erdvėje „Kakės Makės Pasaulis“! Mylimos herojės knygų motyvais sukurta žaidimų šalis – kupina vaikus įtraukiančios veiklos. Ir svarbiausia, čia įdomu tiek mažyliams, tiek vyresniems vaikams iki 10 metų amžiaus. Tai ypač aktualu, kai gimtadienį švenčiame su įvairaus amžiaus kompanija – broliais, sesėmis, pusbroliais ir draugais.

Pažvelkime iš arčiau į „Kakės Makės Pasaulį“, į jo pramogų gausą, švenčių kambarius, personažų programas ir kitus dalykus, iš kurių čia sukuriamas šaunus bei pašėlusiai linksmas gimtadienis.

Pramogų erdvėje yra keturi gimtadienių kambariai. Savo gimtadienio kambarį galite rinktis pagal jame esančias veiklas arba pagal mylimiausią personažą. Kakės Makės kambaryje mažieji pasijunta patekę į knygą – erdvė sukurta pagal puikiai žinomas iliustracijas. Vyresniųjų vaikų mėgiama Netvarkos nykštuko laboratorija, atpažįstama iš TV laidų. Mažiausiems smagu Dantukų fėjos kambaryje, nes čia įrengta „Dantukų fėjos kavinė“, kur vaikai patys gali kurti vaišių stalą gimtadienio svečiams, o Piratų kambaryje rasite TV ekraną, kuriame galite peržiūrėti savo atsineštas nuotraukas ir dalintis prisiminimais.

Personažų ir programų, kuriais galime nuspalvinti šventę, įvairovė dar didesnė. Kakė Makė, Netvarkos nykštukas, Dantukų fėja, Monstras Mamaisa, Monstras Nanaisa, Piratas, Raganiškas grožio salonas, Čempiono programa ir kita. Kiekviena programa adaptuojama pagal švenčiančių vaikų amžių.

Įprasta gimtadienio trukmė – 2 valandos (norint, ją galima pratęsti), tačiau visoje pramogų erdvėje vaikai gali dūkti net 3 valandas! O čia veiklos – daugiau nei apstu. Milžiniška čiuožykla, lėkimas smagiuoju ZIP line atrakcionu, interaktyvus tamsos kambarys, laipiojimo sienelė, įvairiausi kliūčių ruožai, tinklų labirintas, Just Dance šokiai, ramesnės kūrybinės pramogos, kamuoliukų baseinas ir mažylių zona vaikams iki 3 metų. Tikras vaikiškos laimės pasaulis, kuriame įtraukiančių žaidimų randa įvairaus temperamento ir pomėgių vaikai.

Mamų ir tėčių patogumui – galimybė užsakyti šventei viską, ko tik reikia. Gimtadienio kvietimai, teminis dekoravimas, vaišės, personažas, pramogos – visa gali būti parinkta pagal jūsų poreikius ir norus. Ir jokių rūpesčių, jokios ruošos – nei prieš, nei po gimtadienio. Tikra šventė!

Gimtadienio svečių tėveliams irgi patogu – „Kakės Makės Pasaulis“ įsikūręs Kauno Akropolyje – belaukiant švenčiančių atžalų, galima išsirinkti reikiamus pirkinius.

Apsilankyti pramogų erdvėje „Kakės Makės pasaulis“ galima įvairiomis progomis.

Darželiams ir mokykloms organizuojamos išleistuvių šventės ir kalėdiniai vakarai. Vaikų grupėms iš darželio ar mokyklos čia taikomos apsilankymo nuolaidos, o smagią ir įtraukiančią protmūšio programą, užsiregistravus iš anksto, galima užsisakyti nemokamai. Taip pat organizuojami uždari įmonių vakarai, kurių metu pramogų erdvės personalas pasirūpins ne tik puikia šventine nuotaika, bet ir visais šventės atributais – Kalėdų senelio programa, užkandžiais ir desertais bei kalėdinėmis dovanomis.

Ar jau žinote, kokią artimiausią šventę sutiksite pramogų erdvėje „Kakės Makės pasaulis“?

vaikų švenčių erdvė kaune

 

© Tekstas ir nuotraukos Alvilės Rimaitės

Remiamas turinys

Taip pat skaitykite: „Žaidimų erdvės – atidarykite vaizduotės duris“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *