Du Peliūtai gimė iš noro sukurti erdvę, kurioje tėvai su vaikais galėtų ateiti ir tiesiog pakeisti aplinką. Iš poreikio tokios vietos, kur vaikai atrastų naujų savo talentų, drąsos bandyti ir kantrybės kurti, o tėvai sutiktų bendraminčių, galėtų pasivaišinti karštu gėrimu, o gal tiesiog pailsėti nuo rutinos ir bent trumpam atsipalaiduoti.

Įgyvendinant savo idėją mums buvo be galo svarbu, kad erdvė būtų saugi, pritaikyta net ir patiems mažiausiems lankytojams, įdomi ir įtraukianti.

„Du Peliūtai“ atveria duris ir iš visos širdies laukia Jūsų svečiuose! Kviečiame pažaisti, atrasti, patirti, pailsėti bei sutikti pačias gražiausias Mažų Žmonių šventes pas mus.

„Du Peliūtai“ – tai:

Išskirtinis įvaizdis
Erdvė kupina išskirtinių ir įtraukiančių piešinių bei kitų rankų darbo dekoracijų.

Nuotykiai
Patalpose galima nardyti, plaukioti ir šokinėti kamuoliukų baseine, lipti ant aukščiausios pakopos laiptelių, čiuožti čiuožynėmis, leistis į tolimiausias keliones laivu ir lėkti skirtingais automobiliais patiriant pačius įdomiausius nuotykius.

Kiemas po stogu
Nesvarbu, koks metų laikas, pas Du Peliūtus kepti smėlio tortus ir kurti kitus meno šedevrus galima visus metus.

Mažylių zona
Pas Du Peliūtus nereikia baimintis, kad maži žmonės neturės kuo užsiimti ar bus nuobodu. Taip tikrai nebus, nes erdvėje yra daug žaislų ir kitų veiklų vaikams. Ne tik dėlionės, konstruktoriai, bet ir visa sensorinė siena, muzikinės knygelės ir dar daug kitų veiklų;

Vaizduotė ir kūryba
Erdvėje gausu veiklų, lavinančių kūrybą bei vaizduotę. Meistro kampelis, lenktynių trasos, virtuvėlė, piešimo zona ir kt. išlaisvina pačias giliausias vizijas bei atrakina galimybę kurti.

Poilsis ir užkandžiai
Įrengta užkandžių zona leis atsikvėpti, pasimėgauti gimtadienio tortu, gėrimais ar užkandžiais stebint vaikus per stiklinę pertvarą.

  • „Du Peliūtai“ – laisvalaikio ir pramogų erdvė
  • Adresas: Kauno g. 30, Vilnius
  • Telefonas: +370 600 12938
  • El. paštas: dupeliutai@gmail.com
  • Interneto svetainė: https://dupeliutai.lt/paslaugos