Sveiki atvykę į Gimtadienio mugę – čia rasite viską, ko reikia vaikų šventėms!

Tinklaraštyje – gaminame patys: čia šurmuliuoja vaišių receptai, žaidimai, idėjos teminiams gimtadieniams ir kūrybiniams darbeliams, pačių padaromos dekoracijos, interviu bei kiti įdomūs dalykai iš vaikiškų švenčių pasaulio. Visos idėjos išbandytos mūsų šeimos ir iliustruotos originaliomis fotografijomis, schemomis bei piešiniais.

Katalogo skiltyse patogiai išsirinksite tiek švenčių vietą, užsakomas pramogas bei vaišes, tiek – fotografą, dovanas, vienkartinius indus ar balionus.

Vaikų gimtadieniaiEsu Alvilė Rimaitė – tinklalapio gimtadieniomuge.lt kūrėja ir vaikų rašytoja. Rašymas ir kūryba mažiems žmonėms – veikla, kurioje dainuoja mano širdis. Vaikams skirtos mano knygos: „Tirliuko sodas“, „Kukū iš pašto dėžutės ir pusseserė Matilda“, „Kukū iš pašto dėžutės“, „Šnurpio atostogos“, „Kliukliukas, arba keletas istorijų, nutikusių vienam gauruočiui“, radijo pjesės „Kaip buldogas Albertas ir katinas Vąšelis paukščių pieno ieškojo“ ir „Kliukliukas“. Vaikams skirta ir Gimtadienio mugė. Mano ilgai ieškota, atrasta ir mylima niša, kurioje galiu kurti su stebuklingu vaikų pasauliu susijusius dalykus.

Apsilankykite Gimtadienio mugėje ir tuomet, kai gimtadienis dar nesibeldžia į namų duris – žaiskime, juokimės ir džiuginkime vieni kitus apskritus metus!