Iškilus klausimams, kreipkitės

Tel. +370 601 39475*
El. p. alviles.rimaites@gmail.com

*Pagalba ir informacija telefonu teikiama darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val.
Į elektroniniu paštu pateiktas užklausas atsakome darbo dienomis per 24 val..

Kas yra slapukas ir koks jo tikslas?

Slapukas yra mažas failas, kuris siunčiamas į naršyklę ir išsaugomas jūsų įrenginyje kai apsilankote internetinėje svetainėje, pavyzdžiui www.gimtadieniomuge.lt

Slapukai suteikia galimybę internetinei svetainei veikti efektyviau ir pagerinti savo paslaugas, be to, teikti informaciją svetainės administratoriams statistikos ar reklamos tikslais. Visų pirma siekiant individualizuoti navigacijos patirtį prisimenant jus (pavyzdžiui, atpažįstant prisijungiant prie savo paskyros, neberodyti jums neaktualių reklamos pasiūlymų ir panašiai).

Kokius slapukus ir kokiais tikslais mes naudojame?

Mūsų svetainėje naudojami įvairių rūšių slapukai ir panašios technologijos, kurių kiekvienas turi specifinę funkciją. Žemiau lentelėje detalesni paaiškinimai.

Kokius slapukus ir kokiais tikslais mes naudojame?

Mūsų svetainėje naudojami įvairių rūšių slapukai ir panašios technologijos, kurių kiekvienas turi specifinę funkciją. Žemiau lentelėje detalesni paaiškinimai.

Navigacijos slapukai

Šie slapukai yra būtini tam, kad galėtumėte naršyti interneto svetainę ir naudotis jos funkcijomis, tokiomis kaip prieiga prie saugių interneto svetainės sričių.

Funkciniai slapukai

Šie slapukai leidžia interneto svetainei įsiminti jūsų pasirinktus dalykus (tokius, kaip jūsų prisijungimo duomenys) ir pasiūlyti patobulintas, jums asmeniškai pritaikytas funkcijas.
Funkciniai slapukai nėra būtini interneto svetainėje, tačiau pagerina navigacijos kokybę ir vartotojų patirtį.

Analitiniai slapukai

Šie slapukai naudojami mūsų svetainės lankytojų navigacijos metodų statistinei analizei parengti. Šių slapukų gautus rezultatus naudojame anonimiškai ir išskirtiniai tik statistikos tikslams. Svetainė naudoja tam tikrų trečiųjų šalių paslaugas, kurios nepriklausomai įdiegia savo slapukus.

Duomenys apie kaupiamus slapukus
Kaip aš galiu išjungti slapukus ir valdyti savo nuostatas?

Daugumoje naršyklių per nustatymus galima išjungti slapukus. Nepaisant to, primename jums, kad navigacijos arba funkcinių slapukų išjungimas gali turėti įtakos svetainės veikimui ir/arba apriboti mūsų galimas suteikti paslaugas.
Žemiau pagal naršykles yra nurodymai, kurių pagalba galite valdyti slapukus:

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukus, jų valdymą ir savo pageidavimus dėl trečiųjų šalių profiliavimo eikite į http://www.youronlinechoices.com/en/. Norėdami išjungti analitinius slapukus ir užkirsti kelią Google Analytics rinkti duomenis apie jūsų navigaciją, galite papildomą naršyklės įskiepį rasti čia: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.